Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Sjednoťte vzhled vašeho domu - hliníková pergola vypadá skvěle s hliníkovým plotem

profiline 02Je důležité chránit svůj majetek. Nikdo nechce, aby mu po trávníku běhaly cizí děti nebo se venčili psi. Proto si musíte své soukromí zabezpečit a jak jinak, než hliníkovým plotem od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Hliníkový plot můžete sladit s designem hliníkové pergoly, kterou pro vás také vyrobí a smontuje společnost ALcentrum, s.r.o. Nabízíme širokou škálu odstínů, takže nebude žádný problém sjednotit barvy plotu a pergoly.

Typy hliníkových plotů

Pro své klienty máme v nabídce různé kombinace plotových zástěn:

  • Plotové dílce z hliníkových profilů
  • Plotové dílce v provedení hliník
  • Plotové dílce v kombinaci polykarbonát a hliník

 

 

Výhody hliníkového plotu

Velkou výhodu vidíme v tom, že je hliníkový plot naprosto bezúdržbový. Nemusíte ho každoročně natírat, jako plot kovový nebo dřevěný. Plot se může snadno zašpinit, například od cákanců z hlíny, když prší, apod. Pak vám ale jen postačí hadice s vodou a krásně z něj špínu dostanete dolů. Plot opět vypadá jako nový. Další velkou výhodou je bezesporu dlouhá životnost, ploty jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin, které odolávají nepříznivému počasí.

Nabídka hliníkových pergol

Slaďte barvu vašeho plotu s barvou hliníkové pergoly a váš celkový objekt bude mít vkusný design, který k sobě bude dokonale ladit. Zákazník si může vybírat ze tří typů hliníkových pergol, které se od sebe liší v rozměrech i barevném provedení.

    • ECO

Naší nejlevnější pergolou je produktová řada ECO, která má jednoduchou konstrukci a hodí se k jakékoliv stavbě. Dodáváme ji v barvách bílá nebo antracit a v 15 různých rozměrech.

    • PROFI

Pokud hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou, pak je to právě produktová řada PROFI, která vám jej splní. V nabídce naleznete 20 rozměrů ve 4 základních odstínech nebo si můžete vybrat z barevné stupnice RAL. K variantě PROFI se může časem dostavět velmi oblíbená zimní zahrada.

    • DELUXE

Naší vlajkovou lodí jsou hliníkové pergoly DELUXE. Jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů. Vybrat si můžete až z 200 barevných odstínů.

Hliníková pergola i plot od jedné firmy

Společnost ALcentrum, s.r.o. se na českém trhu pohybuje již celou řádku let, takže se o bohaté zkušenosti našich profesionálů nemusíte bát. Udělejte si radost a sjednoťte barevně svůj hliníkový plot s hliníkovou pergolou. Kontaktujte nás, rádi vám s vaším snem pomůžeme.