Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Stavba pergoly na jaře

DSC00032Jarní práce na zahradě už máme pomalu za sebou. Můžeme se rozplýtvat nad rostoucí zeleninou a ovocem. Užíváme si příjemné jarní dny na sluníčku, kde chytáme první bronz. Sluníčko ale začne brzy nabírat na své síle a my se budeme chtít ukrýt někam do stínu.

Na terase bývá také velké teplo a podlaha může být od letního slunka rozpálená. Můžete ale ji i sebe ochránit novou hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o. Jsme zároveň výrobcem i dodavatelem hliníkových přístřešků pro různé využití.

Proč pergola z hliníku?

  • Originální výrobek

Pokud hledáte něco jedinečného na svou zahradu, tak je to právě pergola z hliníku, která dodá šmrnc vašemu objektu. Hliníková pergola je nejen originální prvek, ale její jednoduchá konstrukce bude ladit ke každému domu, ať už se jedná o klasický baráček nebo moderní pasivní dům.

  • Ochrana terasy

Máte-li svou terasu postavenou s choulostivého materiálu, na který by nemělo pršet nebo svítit prudké slunce, pořiďte terase nový kabát v podobě hliníkové pergoly. Nejen podlaha, ale také věci, které na ni uschováte budou chráněné před deštěm, slunkem či námrazou.

  • Žádná údržba

Hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o. je naprosto bezúdržbová. Děti vám ji například mohou znečistit od bahna, pak stačí vzít pouze vodu a saponát a konstrukci očistit, bude zase jako nová. Nemusíte se starat o pravidelné nátěry nebo podobnou údržbu.

  • Široký výběr

Naši klienti si mohou vybrat z různých rozměrů a až z 200 barevných odstínů podle barevné stupnice RAL. Barva konstrukce jde snadno sladit s barevnými plastovými doplňky na vašem domu, jako jsou dveře a okna.

  • Dlouhá životnost

Velkou výhodou u hliníkových pergol je jejich dlouhá životnost. Odolávají povětrnostním vlivům, protože jsou vyrobeny z velmi kvalitních hliníkových slitin a ošetřeny vypalovanou barvou zvanou KOMAXIT.

  • Jednoduchá montáž

K pergole si můžete připlatit profesionální montáž nebo vám ji dodáme ve formě stavebnice a vy si ji sami smontujete na své terase. Zvládnou to bez větších problému dvě osoby podle instruktážního videa, které zašleme s objednávkou.

  • Rozšíření hliníkové pergoly

Hliníkovou pergolu si můžete nechat rozšířit do zimní zahrady, kdy si užíváte sluníčko, i když zrovna venku nevládne teplé počasí.

Vyberte si hliníkovou pergolu

V nabídce naleznete 3 produktové řady hliníkových pergol. Výběr je jen na vás. Pokud si budete přát poradit, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše vysvětlíme.