Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Pak zde jistě trávíte spoustu volného času nejen s rodinou a přáteli. Abyste mohli tento prostor využívat opravdu efektivně, chce to něco, co vás ochrání před nepřízní počasí. Pořiďte si k bytu také terasu a k tomu navíc zastřešení hliníkovým přístřeškem. Váš byt se zahradou získají punc luxusu.

Proč si pořídit hliníkový přístřešek?

Existuje celá řada důvodů, k těm nejobvyklejším patří touha po místu, kde můžete relaxovat. Hliníková pergola také slouží jako elegantní „přechod“ mezi obytnou částí a zahradou. Díky hliníkovému zastřešení získáte dostatek prostoru k pořádání zahradní party i odpočinku v soukromí.

Při výběru hliníkové pergoly se zaměřte na to, aby ladila s ostatním exteriérem budovy. Dalším dílčím bodem při rozhodování je fakt, zda bude pergola plynule navazovat na byt, či bude samostatně stát v prostoru.

Proč vybírat pergolu právě z hliníku?

Na českém trhu naleznete celou řadu materiálů, ze kterých je možné pergolu vyrobit. Nejkvalitnějším a nejodolnějším materiálem však je slitina z hliníku. Přístřešky z hliníku mají tyto vlastnosti:

  • životnost několik generací
  • odolnost a stálost materiálu
  • zcela minimální á údržba
  • universální vzhled
  • ochrana povrchu terasy a jejího vybavení
  • a mnoho dalších.

Realizace hliníkové pergoly

V našem sortimentu naleznete široké provedení hliníkových přístřešků různých rozměru a barevných variant. Nabízíme hliníkové pergoly od těch nejlevnějších až po nejluxusnější, ze kterých si vybere i opravdu velmi náročný zákazník. Velkou výhodou pergol z hliníku je, že se dají individuálně přizpůsobit vašim potřebám.

Hliníková pergola od společnosti ALcentrum

Pořiďte si ke svému bytu a zahradě hliníkový přístřešek. V nabídce naší společnosti naleznete mnoho provedení, rozměrů a barev. Pošlete nezávaznou poptávku pomocí kontaktního formuláře, emailu nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Zajistíme vám optimální řešení dle vašich přání.