Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Skvělé, ale co v zimě? Nestýská se vám po větším světle a zeleni? Jestliže je vaše odpověď ano, pak pro vás máme řešení. Dopřejeme vám pohodu na terase celoročně.

Díky zimní zahradě získáte nový obytný prostor, který využijete celoročně. Stačí ji přizpůsobit vašim představám a požadavkům. Nevíte, kde si pořídit kvalitní, a přesto cenově dostupnou zimní zahradu? I zde pro vás máme řešení. Naše společnost ALcentrum se více než 10 let zabývá výrobou různých přístřešků z hliníkových profilů, mezi které bezpochyby patří také zimní zahrady.

Jak můžete zimní zahradu využívat?

Využití hliníkové zimní zahrady je velmi široké a záleží na vás, co vše v ní budete chtít podnikat. Naši zákazníci nejčastěji upřednostňují:

 • místo pro přezimování letních květin
 • jídelna obklopená zelení
 • místo, pro setkávání s rodinou a přáteli
 • zastřešení bazény
 • hrací koutek pro děti
 • místo pro vnitřní bazén
 • atd.

Proč zvolit pergolu nebo zimní zahradu od ALcentrum?

  • Různorodé rozměry

Vyjma produktové řady ECO, u které jsou definované dva rozměry, pro vás vyrobíme hliníkový přístřešek dle vašich požadavků. Zhotovíme také atypické rozměry .

  • Hliníkové pergoly a zimní zahrady s dopravou zdarma

Objednáte-li si hliníkovou pergolu nebo zimní zahradu s profesionální montáží, pak od nás získáte dopravu zdarma. Pokud se rozhodnete namontovat si přístřešek svépomocí, pošleme vám jej dobírkou za 500 Kč. Další variantou je, že si jej můžete vyzvednout osobně přímo v naší provozovně.

  • Poskytovaná záruka

Hliníkové zimní zahrady i pergoly dodáváme se zárukou v délce 24 měsíců.

Hliníková pergola i zimní zahrada od společnosti ALcentrum

Kontaktujte nás společně nalezneme optimální řešení. Pomůžeme vám nejen s výběrem, ale také s realizací.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE