Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Ukryjte se před prudkým sluncem pod hliníkovou pergolu

IMG 0625Konečně zde máme léto a s ním i krásné horké dny. Ale i slunce nám dá někdy zabrat a my se chceme uchýlit do stínu a odpočinout si od slunečních paprsků. Takové stinné místo pro vás postaví společnost ALcentrum, s.r.o..

Vyrábíme hliníkové pergoly, které vás i vaši terasu ochrání před horkým sluncem. Vytvoříme vám tak příjemné místo k posezení s přáteli a rodinou.

Proč si zvolit pergolu od ALcentrum?

Na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník. Ke každému přistupujeme individuálně a snažíme se splnit každé přání. Na projektech pracujeme s největší péčí a přizpůsobíme danou pergolu celkovému objektu, aby k sobě vše dokonale ladilo.

Nepožadujeme od svých zákazníků žádnou zálohu předem. Pergolu vám můžeme dovézt a vy si ji sami smontujete na zahradě. Nebo si můžete přiobjednat profesionální montáž a za chvíli se již těšit z nové pergoly. K pergole v ceně nad 50 tisíc korun získáte profesionální motáž zdarma!

 

Varianty hliníkových pergol

    • ECO

Naší nejoblíbenější pergolou a hlavně nejlevnější je produktová řada ECO. Vybrat si můžete ze dvou základních barev, sněhově bílá a antracit hladký. Držíme skladem všech 15 standartních rozměrů, které u vás mohou být do 3 týdnů od objednání. Pergoly ECO dodáváme ve formě stavebnice, není možné si k ní dokoupit profesionální montáž.

    • PROFI

Pokud jste zastáncem kompromisu, tak pro vás je ideální hliníková pergola PROFI. Nabízí zákazníkům vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. Na výběr máte 20 různých rozměrů a až 200 barevných odstínů. Můžete si pergolu PROFI zasklít a získáte tak zimní zahradu, ve které budete rádi trávit čas i v zimě.

    • DELUXE

Pro tu nejnáročnější klientelu máme v nabídce hliníkové pergoly DELUXE, které jsou vyráběny jen z těch nejkvalitnějších materiálů. Tuto variantu nelze dodat ve formě stavebnice. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem s UV ochranou.

Pořiďte si na zahradu nový kousek

Nemůžete se rozhodnout, jaká varianta by byla pro vás nejlepší nebo máte ještě jiné otázky, týkající se hliníkových pergol? Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme vaše dotazy. Mimo hliníkové pergoly se specializujeme také na zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány nebo přístřešky nad dveře. Dopřejte své terase zastřešení, které ji ochrání před vlivy počasí.