Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Společnost ALcentrum, s.r.o. se specializuje na hliníkové konstrukce všeho druhu již od roku 2008, kdy byly založena jako rodinná společnost.

Pořiďte si hliníkovou pergolu, která má své velké výhody. Oproti dřevěným pergolám se o ty z hliníku nemusíte nijak starat a pečovat o ně. Stačí ji pouze jednou za čas omýt.

Proč si pořídit pergolu z hliníku?

  • Stálost

Používáme kvalitní hliníkové slitiny pro výrobu hliníkových pergol, díky tomu jsou naše všechny výrobky odolné vůči povětrnostním vlivům a jejich barva i tvar jsou stálé.

  • Ochrana

Hliníkové zastřešení vám poskytne ochranu před nepříznivým počasím, ale také ochrání vaši terasu nebo věci na ni uložené.

  • Žádná údržba

Odpadne vám povinnost starat se o nátěr nebo ošetření pergoly. Hliníkové profily jsou opatřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která chrání konstrukci pergoly.

  • Prostor navíc

Hliníková pergola vám poskytne obytný prostor navíc. Budete pod ní moci trávit volný čas s přáteli a navíc k ní můžete přistavit i zimní zahradu.

Typy pergol

   • ECO

Sněhově bílá hliníková pergola ECO je k dostání za nejnižší cenu na trhu. Pokud si vyberete pergolu ECO ve standartním rozměru, jsme schopni vám ji dodat do 3 dnů od objednání.

   • PROFI

Pro náročnější klienty máme v nabídce další variantu hliníkových pergol, a sice pergolu PROFI, která je sestavena z kvalitních hliníkových profilů za přijatelnou cenu.

   • DELUXE

Nejluxusnější pergoly DELUXE vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, jako jsou bezpečnostní sklo nebo střešní krytiny. Pergola jde skloubit s barvou fasády nebo dveří.

K Vánocům jen hliníková pergola od ALcentrum, s.r.o.

Překvapte pod stromečkem vaši rodinu a pořiďte jim hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o. Kontaktujte nás a my vám ochotně se vším poradíme.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE