Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Patříte-li k těm, kdo zahradní pergolu ještě nemají, a přesto by jí velice chtěli, pak je nejvyšší čas si pergolu vybrat.

Na trhu je mnoho různých podob zahradních pergol, od tradiční dřevěné, po zděné, kombinované a hliníkové.
Hliníkové pergoly jsou v posledních letech velmi oblíbené, protože se svým vzhledem dají postavit ke každému typu domu. Jejich vzhled je totiž nadčasový a skvěle zapadnou ke straším výstavbám i novostavbám.

Zastřešení vaší terasy zařídí Alcentrum s.r.o.

Kvalitní hliníkové pergoly české výroby, které perfektně zastřeší vaši terasu, vyrábí a montuje naše společnost Alcentrum. Na trhu jsme více jak 10 let, můžeme tedy nabídnout bohaté zkušenosti a zaměření na zákazníkovy požadavky. Klademe důraz na kvalitně odvedenou práci a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Vaše spokojenost je u nás na prvním místě.

Zastřešení terasy hliníkovou konstrukcí nabízí mnoho výhod

Naše hliníkové konstrukce vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které nabízí spoustu výhod. Jistě oceníte:

  • nenáročnou údržbu
  • barevnou stálost
  • dlouhou životnost
  • vysokou odolnost proti povětrnostním podmínkám
  • elegantní a jednoduché řešení
  • snadnou a rychlou montáž
  • přijatelná pořizovací cena

Jaké provedení hliníkových pergol nabízíme?

Chceme uspokojit všechny naše potencionální klienty, proto jsme vyrobili 3 různá provedení. Každé provedení má jiné parametry.
Hliníková pergola ECO je základní variantou, která vás překvapí velmi příznivou cenou. Další je hliníková pergola PROFI, která je neprodávanější variantou a nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Pro ty nejnáročnější zákazníky je pak určena hliníková pergola DELUXE.

S jarem přichází akční nabídka

Objednáte-li si nyní hliníkovou pergolu PROFI nebo DELUXE, pak od nás dostanete dopravu zcela zdarma, a to kamkoliv po celé České republice.
Ani pergola v provedení ECO nezůstane bez akční nabídky – na tu od nás dostanete slevu 15% při montáži svépomocí.

Pomoc s výběrem vhodné pergoly

Vsaďte na českou výrobu a vyberte si zastřešení od Alcentrum s.r.o.. Nevíte-li si rady s vhodným výběrem právě pro vás, pak nás kontaktujte na telefonním čísle 732 607 221, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.