Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky


Nejběžnější materiál pro stavbu pergol je stále dřevo. Ale o dřevo se musíme starat, natírat ho, aby nám dlouho vydrželo. Společnost ALcentrum vám nabízí přijatelnější řešení, a tím je hliníková pergola. Je to stálejší, odolná a bezúdržbová varianta.

Proč je hliníková pergola lepší než dřevěná?

Mezi nejhlavnější důvody, proč si vybrat hliníkovou pergolu patří:

 • Dlouhá životnost
 • Hliníkové pergoly jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, díky hliníkovým slitinám, ze kterých jsou vyrobeny. Proto vám vydrží několikanásobně déle než dřevěné pergoly.

 • Žádná údržba
 • Hliníkové pergoly se nemusí natírat nebo jinak udržovat, jako dřevěné. Pomocí práškové vypalované barvy KOMAXIT je její stálost opravdu dlouhodobá a odolná vůči povětrnostním vlivům nebo korozi. Pokud se vám hliníková pergola nějak ušpiní, stačí jen vzít vodu a saponát a trochu ji omýt.

 • Módní desing pro každý typ domu
 • Naše pergoly pasují k různým domům. Jak ke klasické stavbě nebo k modernímu novodobému domu.

 • Snadná montáž
 • Hliníkové konstrukce vymýšlíme tak, aby jejich montáž byla snadná a zvládl je postavit opravdu každý. Můžeme vám ji dodat ve formě stavebnice a vy si s tím hravě poradíte. A pokud si nejste jistí, přijede vám ji postavit náš proškolený personál.

Můžete si vybrat z 3 produktových řad

 • Varianta ECO
 • Jedná se o nejlevnější možnost, jak si pořídit hliníkové zastřešení. Její jednoduché a nenáročné provedení láká spoustu zákazníků. Nabízíme ji v 15 různých rozměrech a v barvě sněhově bílá a antracitově šedá.

 • Varianta PROFI
 • Hliníkové pergoly PROFI jsou zlatou střední cestou mezi kvalitou a cenou. V nabídce máme 20 různých rozměrů a barvy ve standardu sněhově bílá a antracit hladký. Pokud se vám standardní barvy nezamlouvají, můžete si vybrat z jiného dekoru na přání.

 • Varianta DELUXE
 • Jedná se o nejluxusnější variantu v nabídce hliníkových pergol. A to díky zesíleným profilům a bezpečnostnímu sklu. Střešní profily vyrábíme ve stejné barvě jako je konstrukce hliníkové pergoly.

Chcete se dozvědět více?

Rádi byste se o nás a našich přístřešcích dozvěděli víc? Navštivte naše stránky a neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE