Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

V následujícím článku Vám představíme hned několik výhod, proč si hliníkovou pergolu pořídit. Věříme, že Vás přesvědčíme, abyste o praktické, a přitom estetické pergole začali vážně uvažovat.

Hliníková pergola dostupná pro všechny

Ať chceme, či nikoli, hlavním a zcela rozhodujícím faktorem k pořízení hliníkové pergoly je její pořizovací cena. Stavba takového projektu se může zdát poněkud nákladná, ale máme řešení i pro zákazníky, kteří se nechtějí vydat ze svých úspor, a přesto si chtějí užívat výhledu a pobytu v zahradě za dostupné finanční prostředky.

Společnost ALcentrum poskytuje svým zákazníkům širokou nabídku různých hliníkových přístřešků v rozmanitých cenových relacích a provedeních. Nejlevnější hliníkovou pergolu ECO si můžete pořídit již od 20 385 korun.

Výhody a vlastnosti hliníkových pergol

Hliníková pergola skvěle zastřeší Vaši terasu, ochrání Vás i vybavení terasy před nepřízní počasí a poskytne prostor, kde se můžete scházet s rodinou a přáteli. Jistě Vás nadchne její nízká pořizovací cena a profesionální provedení.

K hlavním výhodám hliníkových pergol patří:

  • dlouhá životnost – velká odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • minimální nároky na údržbu – ošetření práškovanou barvou KOMAXIT
  • přijatelná cena
  • nadčasovost provedení, které se hodí k různým typům staveb
  • rozšíření obytného prostoru a možnost jeho využití i za ne zcela příznivého počasí
  • a mnoho dalších.

Hliníkovou pergolu můžete využívat opravdu dle libosti. Obývat ji tak můžete prakticky celoročně. Jistě si vychutnáte krásy Vaší zahrady a rádi budete pozorovat změny, které se na ní odehrávají v různých ročních obdobích.

Pořiďte celé Vaší rodině prostor, kde se budete rádi scházet a trávit volný čas. Propojte elegantně Váš dům se zahradou tím, že si pořídíte pergolu z hliníku.

Hliníkové pergoly ECO od společnosti ALcentrum

V případě, že chcete opravdu levnou, ale kvalitní hliníkovou pergolu, zvolte naši variantu ECO. Tyto pergoly vyrábíme ve 30 standardních rozměrech a na výběr máte ze dvou barev, a to bílá nebo antracit.

Nevyhovuje Vám rozměr nebo barva? Nevadí i pro Vás máme řešení. Kontaktujte nás jistě společně nalezneme ideální řešení právě pro Váš dům a zahradu.