Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zastřešená terasa u bytu - hliníková pergola

highline02Líbí se Vám zahradní pergoly u rodinných domů? Máte však byt ale i tak toužíte po místě na čerstvém vzduchu, kde byste mohli v klidu posedět, vypít si kávu a popovídat s přáteli?

Po místě, kde byste si mohli odpočinout po náročném dni a relaxovat? Ideálním řešením je hliníkové zastřešení terasy u Vašeho bytu. Kompletní servis v oblasti hliníkového zastřešení teras i ostatních hliníkových konstrukcí Vám nabízí společnost Alcentrum s.r.o..

Dlouholetá zkušenost s výrobou hliníkových pergol

Společnost Alcentrum s.r.o. je česká firma, která se věnuje hliníkovým konstrukcím všeho druhu již více než deset let. Díky naším dlouholetým zkušenostem jsme schopni vyhovět téměř jakémukoliv Vašemu přání.
Naši zákazníci nás oslovují ve chvíli, kdy chtějí zrealizovat právě zastřešení terasy bytu, ale i zahradní pergoly a altány. Hliníkové konstrukce jsou vhodné také jako zastřešení garážového stání, zastřešení bazénu i jako zastřešení vchodových dveří. Využití také mají jako ploty a plotové zástěny. Společnost Alcentrum s.r.o. klade důraz na kvalitní a profesionálně odvedenou práci za bezkonkurenčně nízké ceny.

Velmi praktické výhody

Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých se konstrukce sestavují, představují pro své uživatele hned několik velkých výhod. Obrovským přínosem pro zákazníky jsou minimální nároky na údržbu a na druhé straně velmi dlouhá životnost. Dalším kladem je pak nehořlavost, barevná stálost a vysoká odolnost vůči nepříznivým vnějším vlivům. Díky svému nadčasovému vzhledu vypadají hliníkové konstrukce skvěle jak u starší tak i u nové zástavby.

Výběr ze 3 provedení hliníkových pergol

Společnost Alcentrum s.r.o. má ve své nabídce 3 typy hliníkových pergol.
Základním modelem je hliníková pergola ECO, která osloví zákazníky hledající dobrou kvalitu za nízkou cenu.

Zlatou střední cestou a zároveň nejoblíbenější variantou mezi zákazníky je hliníková pergola PROFI. Ta Vám nabízí vyváženy poměr mezi cenou a kvalitou.

Pro nejnáročnější zákazníky, kteří jsou ochotni připlatit si za opravdu luxusní provedení, vytvořila společnost Alcentrum s.r.o. hliníkovou pergolu DELUXE. U každé z nabízených pergol si samozřejmě můžete vybrat z několika rozměrů i barevných odstínů. Pokud by se ani tak Vaše představy nenaplnily, bez problémů Vám navrhneme hliníkovou pergolu na míru.

Jestliže byste se rádi dověděli více o našich nabízených produktech a službách, neváhejte a navštivte stránky společnosti Alcentrum s.r.o. alcentrum.cz. Kromě podrobných informací o hliníkových konstrukcích zde také naleznete galerii zakázek, které jsme již zrealizovali.

V případě, že máte jakékoliv dotazy nebo si nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Naši odborníci Vám ochotně se vším poradí a pomohou. K dispozici Vám je i kontaktní formulář, díky kterému vás budeme kontaktovat zpět.

Vytvořte na své terase místo, kde budete rádi relaxovat a zároveň budete chránění před deštěm, větrem i sluncem. Vsaďte na hliníkové zastřešení terasy od společnosti Alcentrum s.r.o.