Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Hliníkové pergoly jsou v současnosti jasnou volbou.

Naše firma Alcentrum s.r.o., která byla založena již v roce 2008, nasbírala za dobu své existence řadu zkušeností právě v oblasti různých druhů konstrukcí z hliníkových profilů. Díky tomu jsme schopni vyhovět téměř jakémukoliv přání zákazníků a zastřešení udělat na míru tak, aby byli všichni spokojeni.
Hliníkové pergoly ochrání Vás i vaše terasy před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zároveň Vám poskytnou tolik vyhledávaný stín v parném létu. Hliníkovou pergolu můžete také využít jako příležitostné zastřešení vašeho automobilu.

Proč právě pergoly z hliníku?

Odpověď je jednoduchá. Hliníkové profily, ze kterých se konstrukce staví, jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových slitin. Tento materiál Vám, na rozdíl od klasických dřevěných pergol, zaručí vysokou odolnost proti nepříznivému počasí, minimální nároky na údržbu, nehořlavost a v neposlední řadě velmi dlouhou životnost.
Navíc si můžete vybrat z široké palety barev, které sladí pergolu s vaším domem, ať už jde o moderní novostavbu nebo starší rodinný dům, či chalupu.

Hliníkové pergoly nabízíme ve třech variantách:

Model ECO je určen pro uživatele, kteří budou spokojeni se základním provedením hliníkové pergoly, potěší je také nízké pořizovací náklady.

Model PROFI je našimi zákazníky nejvíce požadovaná řada hliníkových pergol, u které si můžete vybrat barevné provedení.

Model DELUXE uspokojí ty nejnáročnější klienty, kterým nevadí vyšší cena, a chtějí si dopřát opravdový luxus. Vybrat si můžete ze široké palety barev nebo pergolu opatřit bezpečnostním sklem.

Hliníková pergola od Alcentrum s.r.o.

Firma Alcentrum nabízí kompletní realizaci. Využijte nabídky grafického návrhu ZDARMA. Pergolu pak přijedeme zaměřit a následně i sestavit. Vše zaplatíte až po celkové realizaci.

Věříme, že pokud se rozhodnete pro moderní hliníkové zastřešení od naší firmy Alcentrum s.r.o. a budete ho využívat jako pergolu, případně jako garážové stání, budete vždy spokojeni. Ochráníte tak svůj majetek a Vaše zahrada dostane nový moderní rozměr.

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle 732 607 221 nebo využijte kontaktní formulář, který najdete na našich stránkách. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme. Těšíme se na spolupráci.