Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Máme pro vás skvělou volbu, kterou jsou hliníkové konstrukce od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Společnost ALcentrum, s.r.o. má nemalé zkušenosti s výrobou hliníkových profilů, ze kterých se následně vyrábí hliníkové pergoly, garážová stání, přístřešky nad dveře, zimní zahrady nebo hliníkové ploty.

Záleží nám na každém zákazníkovi. Snažíme se vždy o kvalitní zákaznický servis. Individuálně se domlouváme s každým zákazníkem na jeho přání, grafický návrh včetně předběžné kalkulace máte u naší společnosti zdarma.

Tři produktové řady

Každý člověk má jiný názor a jiný vkus na danou věc. Proto jsme vytvořili tři produktové řady hliníkových pergol pro uspokojení široké zákaznické skupiny.

    • ECO

Levná, ale přesto kvalitní hliníková pergola je u našich zákazníků velmi oblíbená. Jde perfektně skloubit s bílými plastovými dveřmi a okny. Nabízíme ji v barvách, antracit hladký a sněhově bílá a v 15 různých rozměrech.

    • PROFI

Produktová řada PROFI nabízí kvalitní hliníkovou pergolu za rozumnou cenu. Na výběr máme z 20 různých rozměrů, ale pokud si budete přát nestandartní rozměr, vaše přání vám rádi splníme. Barevné provedení si můžete vybrat ze 4 základních barev nebo z barevné stupnice RAL.

    • DELUXE

Pro tu nejnáročnější klientelu jsme vytvořili hliníkovou pergolu z řady DELUXE, která je vyrobena jen z těch nejkvalitnějších materiálů a dodávána společně s bezpečnostním sklem, které je navíc opatřeno UV ochranou proti slunečnímu záření a speciálně zesílenými profily. Vybírat můžete z barevné stupnice RAL a z různých rozměrů, které vám budou nejvíce vyhovovat.

Hliníkové zastřešení má i své výhody

Mezi hlavní výhodu, proč si pořídit zrovna pergolu z hliníku, rozhodně patří její snadná údržba, postačí pouze voda se saponátem a pergola bude zase jako nová. Konstrukce jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, takže její životnost je delší, než je tomu například u dřevěných pergol. Přitom se nemusíte starat o žádný nátěr ani ošetření. Hliníkové pergoly jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je ochrání a barva bude dokonale stálá.

Kvalitu a jistotu hledejte u společnosti ALcentrum

Chcete-li se dozvědět více o našich hliníkových pergolách, tak nás neváhejte kontaktovat.Rádi vám se vším poradíme.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE