Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zastřešit terasu a rozšířit tak obytný prostor

25062012140Toužíte po klidném místě, které budete využívat k relaxaci a odpočinku? Pořiďte si kvalitní hliníkové zastřešení.

Pro vaši zahradu získáte elegantní prvek, díky kterému bude mít nový šmrnc. Získáte také prostor navíc, ve kterém budete moci trávit volný čas se svou rodinou a přáteli.
Naše společnost ALcentrum vyrábí pro své zákazníky hliníkové konstrukce pro různá využití. Konstrukce jsou odolné, universální a praktické. V nabídce máme tři různé typy hliníkového zastřešení, takže si vybere opravdu každý.

Velkou výhodou u hliníkových pergol je, že ji můžeme zakomponovat jak ke stávající budově nebo k novostavbě. Hliníková pergola se kotví do obvodového zdiva domu, což nejde využít u pasivních domů. Pro ně je nejvhodnější zahradní altán, který není třeba kotvit a je samonosný, takže s ním můžete po zahradě manipulovat, jak je to pro vás nejvhodnější.

 

 

 

 

Výhody hliníkové pergoly

 • Odolný materiál
 • Dlouhá životnost
 • Široká škála rozměrů i barev
 • Kvalitní spojovací materiál
 • Ochrana terasy
 • Možnost rozšíření do zimní zahrady
 • Žádná údržba

Tři produktové řady

Každý z nás máme jiný vkus a líbí se nám odlišné styly, proto máme pro své klienty připraveny tři druhy hliníkových pergol, lišící se rozměry i barevným provedením.

  • ECO

Hliníková pergola ECO je z hlediska ceny nejdostupnější. Vybrat si můžete ze dvou barevných provedení, z barev sněhově bílá nebo antracit hladký. U této varianty nedodáváme pergolu společně s montáží, ale hravě si ji smontujete sami na své zahradě. Jsme schopni dodat pergolu do 3 dnů od objednání, protože standartní rozměry držíme skladem.

  • PROFI

Hliníkové pergoly PROFI jsou vhodnou variantou pro zákazníky, kteří se nespokojí s klasickou a levnou variantou, ale hledají kompromis mezi cenou a kvalitou výrobku. S hliníkovou pergolou PROFI můžete sladit barevnou kombinaci s fasádou nebo barevnými plastovými okny. Vybírat můžete z 20 různých rozměrů a z libovolné barevné kombinaci ze stupnice barev RAL.

  • DELUXE

Varianta hliníkových pergol DELUXE je připravena pro ty nejnáročnější klienty, kteří si rádi potrpí na luxusní věci. Vybrat si můžete jak odstín konstrukce, tak rozměr, který naleznete u nás v nabídce nebo se můžeme společně domluvit na atypickém rozměru.

Zastřešte si i vy svou terasu hliníkovou pergolou

Rádi uspokojíme jakékoliv vaše přání a zodpovíme veškeré dotazy. Neváhejtenás kontaktovat.