Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

doprava hliníkové pergoly zdarma

platba za hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly - bezúdržbové zastřešení terasy!

Firma ALcentrum, s. r. o. byla založena v roce 2008 jako rodinná firma, specializující se na výrobu a prodej zastřešení teras na zakázku.

Bezúdržbové zastřešení terasy

Na rozdíl od dřevěné pergoly nemusíte hliníkové zastřešení terasy ani natírat ani jinak udržovat.

Dlouhá životnost zastřešení terasy

Hliníkové zastřešení terasy nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a tak má ve srovnání s pergolami ze dřeva mnohem delší životnost.

 

Moderní a elegantní vzhled zastřešení terasy

Zastřešení terasy z hliníkových profilů se vzhledem široké paletě dostupných odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domům se sedlovou střechou, tak moderním funkcionalistickým domům.

Ideální přístřešek pro váš volný čas

Pokud si necháte zastřešit terasu přístřeškem z hliníkových profilů, nebudete už muset omezovat své volnočasové aktivity, jako je grilování, ping-pong, čtení nebo jiná relaxace na terase podle aktuálního počasí.

 

Ochrana povrchu terasy

Díky zastřešení terasy už si můžete zvolit jaký chcete povrch terasy - např. dřevěná prkna nebo jiný materiál, který jinak hůře odolává povětrnostním vlivům. Hliníková pergola jej ochrání nejen před deštěm a sněhem, ale také před UV zářením.

Neplatíte zálohy, grafický návrh zdarma

Na rozdíl od konkurence u firmy ALcentrum zaplatíte zastřešení terasy až po jeho realizaci. A to není vše, pokud se rozhodnete pro hliníkovou pergolu od nás, nebudeme Vám účtovat nic za grafický návrh!

 

Novinky

Stačí si nechat postavit zastřešení terasy a nejlépe ji zasklít a udělat si z toho zimní zahradu, kde se budete moci starat o své exotické květiny a odpočívat. V parném létě bychom se zase rádi schovali před úporným vedrem nebo dešťovými přeháňkami.
I takovou ochranu vám poskytnou naše hliníkové pergoly, na které se specializujeme a vyrábíme je již od roku 2008. Máme řadu let zkušeností a nejdůležitější je pro nás náš spokojený zákazník.

Proč vybrat hliníkovou pergolu

Hlavní předností hliníkových pergol je, že je snadno dokážeme včlenit k vaší stávající stavbě nebo naopak k novostavbě. Hliníkovou pergolu můžeme sladit s vašimi okny, dveřmi nebo dokonce s barvou fasády.

Pro naše klienty nabízíme širokou paletu barev a odstínů a velké množství rozměrů, kde si vybere opravdu každý. Ke stavbě hliníkových konstrukcí používáme ty nejkvalitnější materiály a spojovací materiál z nerezové oceli.

Naše hliníkové pergoly jsou naprosto bezúdržbové, odpadne vám každoroční starost o nátěry proti škůdcům nebo korozi. Vydrží vám několik generací, protože jsou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám.

Vaše terasa bude dokonale chráněna, máte-li ji například sestavenou z choulostivého exotického dřeva. Některé varianty hliníkových pergol lze upravit a rozšířit do zimní zahrady, takže ji hojně využijete i v chladných měsících.

Nabídka hliníkových pergol

Nejoblíbenější variantou, hlavně z hlediska nízké ceny je produktová řada ECO. Je k dostání ve dvou barvách a v rozměrech od 300 do 700 cm.

Jako zlatou střední cestu vám nabízíme produktovou řadu PROFI. Na výběr máte hned z 20 různých rozměrů a pokud se vám nebudou líbit naše barvy, které nabízíme ve standartu, můžete si vybrat i z palety barev RAL.

Produktová řada DELUXE patří k nejluxusnější variantě hliníkových pergol. Je vyrobena z kvalitních materiálů, jako je bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily. Střešní lišty dodáváme v barvě pergoly.

Objednejte si svou pergolu ještě dnes

Objednejte si hliníkovou pergolu a těšte se z nového prostoru mezi vaším domem a zahradou. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám se vším pomůžeme.

OUR PARTNERS AND BRANDS

SEE WHO PROVIDES A HIGH QUALITY PRODUCTS TO OUR STORE