Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Zastřešit terasu si můžete nechat i v době karantény

greenline03Zamilovali jste se do své terasy, na které trávíte krásné teplé dlouhé dny především v této nelehké době, kdy je většina z nás uvězněna ve svém obydlí? Určitě byste rádi, aby vám vaše terasa vydržela co možná nejdelší dobu.

Máme pro vás super tip v podobě hliníkového zastřešení, které má dlouhou životnost. Na klasické dřevěné konstrukce působí nepříznivé vlivy počasí, které způsobí vyblednutí barev, vysoušení dřeva a podléhají různým škůdcům. Hliníkové zastřešení od společnosti ALcentrum, s.r.o. vám zaručí stálost barvy a netroufnou si na ni žádné škůdci.

Něco o nás

Jsme společnost, která se na českém trhu objevuje již od roku 2008. Pro své zákazníky vyrábíme i dodáváme hliníková zastřešení různého druhu, především hliníkové pergoly, zimní zahrady, přístřešky nad dveře, hliníková garážová stání apod.

Stále zdokonalujeme náš zákaznický servis, který je v naší společnosti na prvním místě. Individuálně jednáme s každým zákazníkem, který nám sdělí svá přání a požadavky, podle kterých se řídíme. Pro své klienty máme jako bonus, grafický návrh, který nabízíme zcela zdarma, objednáte-li si následně pergolu u nás.

Tři produktové řady

Co člověk, to jiný názor. Proto u nás v nabídce naleznete tři produktové řady, které uspokojí každého zákazníka. Liší se jak rozměry tak barvou.

    • ECO

Naše nejlevnější hliníkové zastřešení ECO je velmi oblíbené u našich zákazníků, právě díky nízké ceně, ale také jednoduché a universální konstrukci. Vybrat si můžete z 15 rozměrů v barvách bílá nebo antracit hladký.

    • PROFI

Pokud hledáte kvalitní pergolu za rozumnou cenu, je to právě varianta PROFI, která je ideální právě pro vás. V nabídce naleznete 20 rozměrů ve 4 základních barvách. Pokud si budete přát, můžeme vám vyrobit nadstandartní rozměr nebo dodat pergolu v barvě z barevné stupnice RAL.

    • DELUXE

Pro zákazníky, kteří si potrpí na luxusní věci, jsme připravili variantu DELUXE, kterou vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů a dodáváme společně s bezpečnostním sklem a se speciálně zesílenými profily.

Kvalitní zastřešení od ALcentrum

Zastřešení si můžete postavit i teď v době karantény. A to svépomocí. Variantu ECO a PROFI vám můžeme dodat ve formě stavebnice, kdy si ji sami zvládnete postavit na své zahradě. Chcete-li se dozvědět více o našich hliníkových pergolách, neváhejte nás kontaktovat.