Hliníková pergola vám prodlouží léto na zahradě

Hliníková pergola vám prodlouží léto na zahradě

Vaše terasa vám poskytuje mnoho příjemného, obzvlášť v letních teplých dnech, ale co si budeme povídat, sluníčka je někdy až příliš. To ale není důvod, proč se schovávat doma a opouštět tak příjemné prostředí vaší zahrady.

Prodlužte a zpříjemněte si pobyt venku díky hliníkové pergole od českého výrobce.

Proč si pořídit právě hliníkovou pergolu?

Existuje hned několik důvodů. Ranní a odpolední káva, příjemný čas s knihou, rodinná setkání nebo grilování s přáteli. Žádné ostré slunce nebo letní déšť vás nezastaví v tom, co chcete dělat venku pod pergolou. Užívat si ji můžete prakticky celý den i celou noc, díky zabudovanému osvětlení za kteréhokoli počasí.

Výhody hliníkové pergoly

Dříve velmi oblíbené dřevěné pergoly naleznete prakticky u starších domů. Jestliže se zeptáte jejich majitele na údržbu, jistě vám potvrdí, že je opravdu nutná, pokud chtějí, aby jim pergola dlouho a dobře sloužila. Naopak u hliníkové pergoly zaručujeme prakticky bezúdržbový systém péče a opravdu dlouhou živostnost.

Hliníkové pergoly se díky svému universálnímu vzhledu hodí k moderním rodinným domům, tak i do starší zástavby. Vaši novou pergolu můžete dokonale sladit s barvou vašich oken a dveří. Také díky tomu skvěle zapadne do celého architektonického konceptu vašeho domova. Barevný odstín své pergoly si můžete vybrat ze vzorníku RAL, kde naleznete na 200 rozmanitých barevných odstínů.

Jako velkou výhodu hliníkových pergol vnímáme také možnost zabudování LED osvětlení, které vám prodlouží pobyt na terase do pozdních večerních hodin. Svou hliníkovou pergolu můžete v budoucnu také rozšířit o stěny, které vytvoří hliníkovou zimní zahradu. Tím získáte nový obytný prostor vašeho domova.

Hliníkové pergoly od ALcentrum, s.r.o.

Naše nabídka poskytuje široké portfolio hliníkových pergol a dalších praktických přístřešků. Díky tomu si vybere opravdu každý zákazník. Nabízíme cenově dostupné varianty hliníkových pergol z řady ECO, u zákazníků velmi oblíbenou zlatou střední cestu mezi kvalitou a cenou z řady PROFI a v neposlední řadě naše nejluxusnější hliníkové pergoly DELUXE, které mají zesílené profily, bezpečnostní střešní sklo a mnoho dalších vychytávek.

Kvalitní hliníkové pergoly od českého výrobce

Máte-li zájem o podrobnější informace o nabízených hliníkových zimních zahradách, neváhejte nás kontaktovat telefonicky (739 292 921 nebo 732 607 221), emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktního formuláře .

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy