Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Jaro začíná s novou hliníkovou pergolou

plotVybíráte si nový přístřešek ke svému domu a nemůžete se rozhodnout jaký zvolit? Rádi vám pomůžeme s výběrem. Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí různé přístřešky z hliníku.

Připravte se na jaro včas, s novou pergolou

2Může se stát, že nám ještě nasněží, ale kalendářní jaro je již tu. Měli bychom se na něj připravit, protože vyleze první jarní sluníčko a my budeme moci trávit více času na zahrádce. Co si pořídit nové kryté posezení, které vás ochrání před prudkým sluncem?

Zastřešená terasa u bytu - hliníková pergola

highline02Líbí se Vám zahradní pergoly u rodinných domů? Máte však byt ale i tak toužíte po místě na čerstvém vzduchu, kde byste mohli v klidu posedět, vypít si kávu a popovídat s přáteli?

Jarní posezení pod novou pergolou

hlinikova pergola terasa malaRádi byste aby už byla zima definitivně za námi? Chcete konečně trávit čas na své zahradě, kdy na vás příjemně svítí sluníčko, a vy si užíváte vůni jarních kytiček? Zdokonalte své představy a pořiďte si kvalitní hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o..

I na terasu u bytu si můžete nechat zastřešit hliníkovou pergolou

highline01Pořídili jste si nový byt? Máte také terasu, kterou byste rádi využívali co nejvíce dní v roce? Chcete terasu i sebe ochránit před deštěm a v létě před horkým sluncem?

Chraňte svou terasu hliníkovou pergolou

DSC00132Přemýšlíte jakou pergolou ochránit vaší novou terasu? Zda zvolit spíš dřevo, hliník nebo jiný kov, ze kterého se dají postavit přístřešky? Je to pouze na vás, ale rádi bychom vám doporučili právě přístřešky z hliníku, které mají spousty výhod.

Terasu si můžete zastřešit hliníkovým přístřeškem

IMG 1115Máte novou terasu a rádi byste ji co nejdéle novou i udrželi? Rozhodně vám doporučujeme dopřát jí ochranu v podobě hliníkového zastřešení.

Udělejte si radost k letošním Vánocům

25062012140Přemýšlíte o tom, co vaší rodině udělá největší radost pod stromečkem? Není divu, je největší čas mít dárky minimálně vymyšlené, ty nejpilnější z nás je mají dokonce zabalené. Společnost ALcentrum, s.r.o. vám může také nabídnout dárek, který zabalíte své rodině pod stromečkem. A sice dárkový poukaz na zastřešení vaší terasy hliníkovou pergolou.

Český výrobce hliníkových pergol

greenline01Pokud hledáte kvalitního, spolehlivého výrobce hliníkových pergol za příznivé ceny, máme pro vás skvělý tip, kterým je společnost Alcentrum, s.r.o. Je zároveň výrobcem i dodavatelem.

Každý může mít své hliníkové zastřešení

DSC00080Nemůžete se rozhodnout, zda svou terasu zastřešit nebo ne? A když už pořídit pergolu, tak z jakého materiálu? Na trhu je celá řada různých materiálů. My vám rádi doporučíme pergolu z hliníku, která má spoustu skvělých vlastností.

Ukryjte se před prudkým sluncem pod hliníkovou pergolu

IMG 0625Konečně zde máme léto a s ním i krásné horké dny. Ale i slunce nám dá někdy zabrat a my se chceme uchýlit do stínu a odpočinout si od slunečních paprsků. Takové stinné místo pro vás postaví společnost ALcentrum, s.r.o..