Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Dlouhou životnost vám zaručí hliníkové zastřešení

DSC00080Rádi byste si zastřešili svou novou terasu pergolou, od které chcete, aby vám vydržela co nejdelší dobu? Nabízíme vám kvalitní hliníkovou pergolu, která je vyrobena z odolných hliníkových slitin, které jsou bezúdržbové a hlavně mají dlouhou životnost.

Terasa u bytu zastřešena hliníkovým přístřeškem vypadá luxusně

profiline01Bydlíte ve městě a máte to štěstí, že jste majitelem bytu, na který navazuje kus vlastní zahrady?

I terasa v bytě může být vkusně zastřešená

profiline02Pokud patříte k majitelům bytu s terasou, máte vyhráno. V dnešní uspěchané době, kdy není čas starat se o veliký dům ze zahradou, jistě oceníte výhody bytu s terasou, na které si můžete pěstovat zeleninu, bylinky a navíc si ji můžete nechat zastřešit a trávit tak volné chvíle na své terase i za deště.

Mějte zastřešenou terasu do 3 týdnů od objednání

highline01Volné chvíle s rodinou na zahradě jsou prostě k nezaplacení. Těšíte se na každý den, kdy můžete relaxovat na čerstvém vzduchu?

Dejte své terase šmrnc a zastřešte ji!

greenline01Zastřešená terasa se stává součástí mnoha obydlí. Ať už se jedná o terasu u domu, chalupy nebo u bytu.

Dlouhá životnost hliníkových pergol

IMG 0625Přemýšlíte, co by ještě vaši zahradu zvelebilo a zároveň udělalo příjemný stín v tak horkých dnech? Co takhle pořídit pergolu na vaši terasu, která vám vydrží několik generací?

Terasu lze obývat i v zimních měsících

DSC00021Pořídili jste si krásnou terasu, kterou naplno využíváte v na jaře, v létě a v teplejším podzimu?

Zastřešená terasa již za 20 385 korun

pergolabila1Jste majitelem rodinného domu se zahradou, ale stále ještě nemáte pergolu? Pokud jste na vážkách, zda si hliníkovou pergolu pořídit a zastřešit tak vaši terasu, věřte, že je to skvělý nápad.

Hliníkové zastřešení si můžete nechat zhotovit i v zimě

25062012140Dostali jste peníze jako vánoční dar a rádi byste je perfektně investovali a zvelebili jste si bydlení? Investujte peníze od Ježíška do zastřešení terasy.

Zastřešení terasy vyřeší hliníková pergola

0Máte krásnou terasu a rádi byste si ji zastřešili kvalitní pergolou, která ochrání choulostivý materiál, ze kterého je sestavena? Nebudou ji poškozovat nevlídné podmínky počasí a vydrží vám tak daleko delší dobu, kterou si budete užívat s rodinou a přáteli pod vaší pergolou.

Věnujte k Vánocům dárek, co vydrží - hliníkové pergoly

Nejkrásnější období roku se nám nezadržitelně blíží. Máte nejvyšší čas uvažovat o dárku pod stromeček, co potěší celou rodinu. A tím není nic jiného, než zastřešení terasy hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o..