Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

I terasa v bytě může být vkusně zastřešená

profiline02Pokud patříte k majitelům bytu s terasou, máte vyhráno. V dnešní uspěchané době, kdy není čas starat se o veliký dům ze zahradou, jistě oceníte výhody bytu s terasou, na které si můžete pěstovat zeleninu, bylinky a navíc si ji můžete nechat zastřešit a trávit tak volné chvíle na své terase i za deště.

Dejte své terase šmrnc a zastřešte ji!

greenline01Zastřešená terasa se stává součástí mnoha obydlí. Ať už se jedná o terasu u domu, chalupy nebo u bytu.

Podzim-ideální období pro stavbu pergoly

Nastal ten správný čas na stavbu vaší nové hliníkové pergoly. V létě se vám do toho v těch velkých vedrech nechtělo, ale teď nám nastal příjemný podzim, kdy se práce na zahradě dělají snadněji.

Terasu lze obývat i v zimních měsících

DSC00021Pořídili jste si krásnou terasu, kterou naplno využíváte v na jaře, v létě a v teplejším podzimu?

Certifikované zastřešení terasy z hliníku

Pořídili jste si krásnou terasu z exotického dřeva a bojíte se, že vám ji déšť nebo prudké sluneční paprsky zničí. Rádi byste si terasu užívali také v zimě?

Hliníkové zastřešení si můžete nechat zhotovit i v zimě

25062012140Dostali jste peníze jako vánoční dar a rádi byste je perfektně investovali a zvelebili jste si bydlení? Investujte peníze od Ježíška do zastřešení terasy.

Hliníkový altán - zastřešené místo nejen pro odpočinek

Plánujete na své zahradě zastřešené místo a vybíráte, co by k vašemu domu padlo nejlépe? Chcete se vyhnout vrtání do fasády a rádi byste měli zastřešené místo v srdci zahrady?

Věnujte k Vánocům dárek, co vydrží - hliníkové pergoly

Nejkrásnější období roku se nám nezadržitelně blíží. Máte nejvyšší čas uvažovat o dárku pod stromeček, co potěší celou rodinu. A tím není nic jiného, než zastřešení terasy hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Zastřešit terasu můžete hliníkovou pergolou

Stále řešíte dilema, zda si pořídit zastřešení terasy nebo ne? V zimě člověk potřebuje místo, kde se může ukrýt před zimou, a přitom být u svých oblíbených kytiček, takové místo vám pomůžeme rádi vytvořit.

Podzim - ideální období pro stavbu pergoly

Léto je pryč a před námi studené zimní měsíce. Proč si ale nevychutnat sluneční paprsky v každém ročním období na zahradě?

Přístřešek pro zastřešení venkovní terasy

Venkovní terasa si zaslouží kvalitní krytí pro případ nepřízně počasí. Ať už máte terasu u svého domku nebo u bytové jednotky, pak si každá terasa zaslouží ochranu.