Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Sjednoťte vzhled vašeho domu - hliníková pergola vypadá skvěle s hliníkovým plotem

profiline 02Je důležité chránit svůj majetek. Nikdo nechce, aby mu po trávníku běhaly cizí děti nebo se venčili psi. Proto si musíte své soukromí zabezpečit a jak jinak, než hliníkovým plotem od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Za nedlouho začne sezóna pro plnohodnotné využití hliníkové pergoly

11052012203Letošní zima se blíží ke svému konci a mnoho z nás se už nemůže dočkat na první jarní využití zahradní pergoly.

Dlouhou životnost vám zaručí hliníkové zastřešení

DSC00080Rádi byste si zastřešili svou novou terasu pergolou, od které chcete, aby vám vydržela co nejdelší dobu? Nabízíme vám kvalitní hliníkovou pergolu, která je vyrobena z odolných hliníkových slitin, které jsou bezúdržbové a hlavně mají dlouhou životnost.

Zastřešení nejen pro terasy ale i pro automobily

05042013346Chtěli byste na Vaší zahradě vytvořit místo, kde budete moci v klidu posedět s rodinou nebo přáteli? Nebo snad zastřešit dětský koutek, bazén či vířivku?

Terasa u bytu zastřešena hliníkovým přístřeškem vypadá luxusně

profiline01Bydlíte ve městě a máte to štěstí, že jste majitelem bytu, na který navazuje kus vlastní zahrady?

Zastřešit terasu a rozšířit tak obytný prostor

25062012140Toužíte po klidném místě, které budete využívat k relaxaci a odpočinku? Pořiďte si kvalitní hliníkové zastřešení.

Mějte zastřešenou terasu do 3 týdnů od objednání

highline01Volné chvíle s rodinou na zahradě jsou prostě k nezaplacení. Těšíte se na každý den, kdy můžete relaxovat na čerstvém vzduchu?

Hliníková pergola prostřednictvím dárkového poukazu

DSC00352Vánoce jsou skoro za dveřmi a vy tápete ve vánočních dárcích pro rodinu? Chcete vymyslet něco originálního, z čeho bude mít celá rodina radost? Skvělým tipem na rodinný dárek pod stromeček jsou dárkové poukazy.

Dlouhá životnost hliníkových pergol

IMG 0625Přemýšlíte, co by ještě vaši zahradu zvelebilo a zároveň udělalo příjemný stín v tak horkých dnech? Co takhle pořídit pergolu na vaši terasu, která vám vydrží několik generací?

I v zimě můžete využívat svou terasu - zastřešte ji!

DSC00132Užili jsme si krásné babí léto, kdy jsme ještě na konci října mohli chodit v triku s krátkým rukávem, teď ale už definitivně převzala vládu zima.

Zastřešená terasa již za 20 385 korun

pergolabila1Jste majitelem rodinného domu se zahradou, ale stále ještě nemáte pergolu? Pokud jste na vážkách, zda si hliníkovou pergolu pořídit a zastřešit tak vaši terasu, věřte, že je to skvělý nápad.