Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Ukryjte se před prudkým sluncem pod hliníkovou pergolu

IMG 0625Konečně zde máme léto a s ním i krásné horké dny. Ale i slunce nám dá někdy zabrat a my se chceme uchýlit do stínu a odpočinout si od slunečních paprsků. Takové stinné místo pro vás postaví společnost ALcentrum, s.r.o..

Stavba pergoly na jaře

DSC00032Jarní práce na zahradě už máme pomalu za sebou. Můžeme se rozplýtvat nad rostoucí zeleninou a ovocem. Užíváme si příjemné jarní dny na sluníčku, kde chytáme první bronz. Sluníčko ale začne brzy nabírat na své síle a my se budeme chtít ukrýt někam do stínu.

Zastřešit terasu a rozšířit tak obytný prostor

25062012140Toužíte po klidném místě, které budete využívat k relaxaci a odpočinku? Pořiďte si kvalitní hliníkové zastřešení.

Zastřešit terasu si můžete nechat i v době karantény

greenline03Zamilovali jste se do své terasy, na které trávíte krásné teplé dlouhé dny především v této nelehké době, kdy je většina z nás uvězněna ve svém obydlí? Určitě byste rádi, aby vám vaše terasa vydržela co možná nejdelší dobu.

Hliníková pergola prostřednictvím dárkového poukazu

DSC00352Vánoce jsou skoro za dveřmi a vy tápete ve vánočních dárcích pro rodinu? Chcete vymyslet něco originálního, z čeho bude mít celá rodina radost? Skvělým tipem na rodinný dárek pod stromeček jsou dárkové poukazy.

Sjednoťte vzhled vašeho domu - hliníková pergola vypadá skvěle s hliníkovým plotem

profiline 02Je důležité chránit svůj majetek. Nikdo nechce, aby mu po trávníku běhaly cizí děti nebo se venčili psi. Proto si musíte své soukromí zabezpečit a jak jinak, než hliníkovým plotem od společnosti ALcentrum, s.r.o..

I v zimě můžete využívat svou terasu - zastřešte ji!

DSC00132Užili jsme si krásné babí léto, kdy jsme ještě na konci října mohli chodit v triku s krátkým rukávem, teď ale už definitivně převzala vládu zima.

Za nedlouho začne sezóna pro plnohodnotné využití hliníkové pergoly

11052012203Letošní zima se blíží ke svému konci a mnoho z nás se už nemůže dočkat na první jarní využití zahradní pergoly.

Dlouhou životnost vám zaručí hliníkové zastřešení

DSC00080Rádi byste si zastřešili svou novou terasu pergolou, od které chcete, aby vám vydržela co nejdelší dobu? Nabízíme vám kvalitní hliníkovou pergolu, která je vyrobena z odolných hliníkových slitin, které jsou bezúdržbové a hlavně mají dlouhou životnost.

Zastřešení nejen pro terasy ale i pro automobily

05042013346Chtěli byste na Vaší zahradě vytvořit místo, kde budete moci v klidu posedět s rodinou nebo přáteli? Nebo snad zastřešit dětský koutek, bazén či vířivku?

Terasa u bytu zastřešena hliníkovým přístřeškem vypadá luxusně

profiline01Bydlíte ve městě a máte to štěstí, že jste majitelem bytu, na který navazuje kus vlastní zahrady?