Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Zastřešená terasa již za 20 385 korun

pergolabila1Jste majitelem rodinného domu se zahradou, ale stále ještě nemáte pergolu? Pokud jste na vážkách, zda si hliníkovou pergolu pořídit a zastřešit tak vaši terasu, věřte, že je to skvělý nápad.

Zastřešení terasy vyřeší hliníková pergola

0Máte krásnou terasu a rádi byste si ji zastřešili kvalitní pergolou, která ochrání choulostivý materiál, ze kterého je sestavena? Nebudou ji poškozovat nevlídné podmínky počasí a vydrží vám tak daleko delší dobu, kterou si budete užívat s rodinou a přáteli pod vaší pergolou.

Věnujte k Vánocům dárek, co vydrží - hliníkové pergoly

Nejkrásnější období roku se nám nezadržitelně blíží. Máte nejvyšší čas uvažovat o dárku pod stromeček, co potěší celou rodinu. A tím není nic jiného, než zastřešení terasy hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o..

I terasa v bytě může být vkusně zastřešená

profiline02Pokud patříte k majitelům bytu s terasou, máte vyhráno. V dnešní uspěchané době, kdy není čas starat se o veliký dům ze zahradou, jistě oceníte výhody bytu s terasou, na které si můžete pěstovat zeleninu, bylinky a navíc si ji můžete nechat zastřešit a trávit tak volné chvíle na své terase i za deště.

Podzim - ideální období pro stavbu pergoly

Léto je pryč a před námi studené zimní měsíce. Proč si ale nevychutnat sluneční paprsky v každém ročním období na zahradě?

Dejte své terase šmrnc a zastřešte ji!

greenline01Zastřešená terasa se stává součástí mnoha obydlí. Ať už se jedná o terasu u domu, chalupy nebo u bytu.

Podzim-ideální období pro stavbu pergoly

Nastal ten správný čas na stavbu vaší nové hliníkové pergoly. V létě se vám do toho v těch velkých vedrech nechtělo, ale teď nám nastal příjemný podzim, kdy se práce na zahradě dělají snadněji.

Terasu lze obývat i v zimních měsících

DSC00021Pořídili jste si krásnou terasu, kterou naplno využíváte v na jaře, v létě a v teplejším podzimu?

Certifikované zastřešení terasy z hliníku

Pořídili jste si krásnou terasu z exotického dřeva a bojíte se, že vám ji déšť nebo prudké sluneční paprsky zničí. Rádi byste si terasu užívali také v zimě?

Hliníkové zastřešení si můžete nechat zhotovit i v zimě

25062012140Dostali jste peníze jako vánoční dar a rádi byste je perfektně investovali a zvelebili jste si bydlení? Investujte peníze od Ježíška do zastřešení terasy.

Hliníkový altán - zastřešené místo nejen pro odpočinek

Plánujete na své zahradě zastřešené místo a vybíráte, co by k vašemu domu padlo nejlépe? Chcete se vyhnout vrtání do fasády a rádi byste měli zastřešené místo v srdci zahrady?