Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Zastřešená terasa u bytu - hliníková pergola

highline02Líbí se Vám zahradní pergoly u rodinných domů? Máte však byt ale i tak toužíte po místě na čerstvém vzduchu, kde byste mohli v klidu posedět, vypít si kávu a popovídat s přáteli?

I na terasu u bytu si můžete nechat zastřešit hliníkovou pergolou

highline01Pořídili jste si nový byt? Máte také terasu, kterou byste rádi využívali co nejvíce dní v roce? Chcete terasu i sebe ochránit před deštěm a v létě před horkým sluncem?

Zastřešit terasu si můžete nechat i v době karantény

greenline03Zamilovali jste se do své terasy, na které trávíte krásné teplé dlouhé dny především v této nelehké době, kdy je většina z nás uvězněna ve svém obydlí? Určitě byste rádi, aby vám vaše terasa vydržela co možná nejdelší dobu.

Terasu si můžete zastřešit hliníkovým přístřeškem

IMG 1115Máte novou terasu a rádi byste ji co nejdéle novou i udrželi? Rozhodně vám doporučujeme dopřát jí ochranu v podobě hliníkového zastřešení.

Sjednoťte vzhled vašeho domu - hliníková pergola vypadá skvěle s hliníkovým plotem

profiline 02Je důležité chránit svůj majetek. Nikdo nechce, aby mu po trávníku běhaly cizí děti nebo se venčili psi. Proto si musíte své soukromí zabezpečit a jak jinak, než hliníkovým plotem od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Český výrobce hliníkových pergol

greenline01Pokud hledáte kvalitního, spolehlivého výrobce hliníkových pergol za příznivé ceny, máme pro vás skvělý tip, kterým je společnost Alcentrum, s.r.o. Je zároveň výrobcem i dodavatelem.

Za nedlouho začne sezóna pro plnohodnotné využití hliníkové pergoly

11052012203Letošní zima se blíží ke svému konci a mnoho z nás se už nemůže dočkat na první jarní využití zahradní pergoly.

Ukryjte se před prudkým sluncem pod hliníkovou pergolu

IMG 0625Konečně zde máme léto a s ním i krásné horké dny. Ale i slunce nám dá někdy zabrat a my se chceme uchýlit do stínu a odpočinout si od slunečních paprsků. Takové stinné místo pro vás postaví společnost ALcentrum, s.r.o..

Zastřešení nejen pro terasy ale i pro automobily

05042013346Chtěli byste na Vaší zahradě vytvořit místo, kde budete moci v klidu posedět s rodinou nebo přáteli? Nebo snad zastřešit dětský koutek, bazén či vířivku?

Stavba pergoly na jaře

DSC00032Jarní práce na zahradě už máme pomalu za sebou. Můžeme se rozplýtvat nad rostoucí zeleninou a ovocem. Užíváme si příjemné jarní dny na sluníčku, kde chytáme první bronz. Sluníčko ale začne brzy nabírat na své síle a my se budeme chtít ukrýt někam do stínu.

Zastřešit terasu a rozšířit tak obytný prostor

25062012140Toužíte po klidném místě, které budete využívat k relaxaci a odpočinku? Pořiďte si kvalitní hliníkové zastřešení.