Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Výběr místa pro stavbu pergoly

greenline02Pergolu může být téměř jakýkoliv rozměrů. Většinou se umísťuje pergola na terase a zakončuje se z ní chodníček. Pergola dokáže vytvořit útulný prostor a propojit domov se zahradou, záleží ale především na jejím umístění.

Moderní zastřešení terasy hliníkovou pergolou

27082012214Máte postavenou novou terasu a rádi byste ji měli zastřešenou, abyste ji mohli naplno využít bez ohledu na počasí? Pokud ji zastřešíte kvalitní pergolou, bude odolná proti klimatickým podmínkám, jako je déšť a ostré sluneční záření, které mohou novou terasou nicit. Dokonalým zastřešením prodloužíte životnost vaší terasy.

Připravte se na jaro včas, s novou pergolou

2Může se stát, že nám ještě nasněží, ale kalendářní jaro je již tu. Měli bychom se na něj připravit, protože vyleze první jarní sluníčko a my budeme moci trávit více času na zahrádce. Co si pořídit nové kryté posezení, které vás ochrání před prudkým sluncem?

Zastřešení terasy je dobrá volba

DSC00352Rozhodli jste se pro ochranu své terasy, aby se nadále nepoškozovala vlivem počasí, kdy na ní prší, padají kroupy, svítí neustále slunko apod.? Nejste si ale stále jisti, jaký zvolit typ zastřešení a především jaký materiál? Rádi vám se vším poradíme a doporučíme to nejvýhodnější přesně pro vás.

Jarní posezení pod novou pergolou

hlinikova pergola terasa malaRádi byste aby už byla zima definitivně za námi? Chcete konečně trávit čas na své zahradě, kdy na vás příjemně svítí sluníčko, a vy si užíváte vůni jarních kytiček? Zdokonalte své představy a pořiďte si kvalitní hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Hliníková pergola na celý život

greenline03Přejete si oživit svou zahradu? Doplnit ji o vhodný prvek, který vám bude sloužit po celý život? Rozhodnutí je samozřejmě na vás, ale rádi vám doporučíme hliníkovou pergolou, s kterou získáte vhodný prostor, kde budete moci trávit léto se svou rodinou a přáteli.

Chraňte svou terasu hliníkovou pergolou

DSC00132Přemýšlíte jakou pergolou ochránit vaší novou terasu? Zda zvolit spíš dřevo, hliník nebo jiný kov, ze kterého se dají postavit přístřešky? Je to pouze na vás, ale rádi bychom vám doporučili právě přístřešky z hliníku, které mají spousty výhod.

Pergola jako místo pro relaxaci

profiline01Pokud hledáte využití své zahrady pro nový designový kousek, pak je to jistá hliníková pergola , která vám pomůže rozšířit obytný prostor navíc, kde můžete trávit svůj volný čas na čerstvý vzduch.

Udělejte si radost k letošním Vánocům

25062012140Přemýšlíte o tom, co vaší rodině udělá největší radost pod stromečkem? Není divu, je největší čas mít dárky minimálně vymyšlené, ty nejpilnější z nás je mají dokonce zabalené. Společnost ALcentrum, s.r.o. vám může také nabídnout dárek, který zabalíte své rodině pod stromečkem. A sice dárkový poukaz na zastřešení vaší terasy hliníkovou pergolou.

Jaro začíná s novou hliníkovou pergolou

plotVybíráte si nový přístřešek ke svému domu a nemůžete se rozhodnout jaký zvolit? Rádi vám pomůžeme s výběrem. Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí různé přístřešky z hliníku.

Každý může mít své hliníkové zastřešení

DSC00080Nemůžete se rozhodnout, zda svou terasu zastřešit nebo ne? A když už pořídit pergolu, tak z jakého materiálu? Na trhu je celá řada různých materiálů. My vám rádi doporučíme pergolu z hliníku, která má spoustu skvělých vlastností.