Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Zastřešení nejen pro terasy ale i pro automobily

05042013346Chtěli byste na Vaší zahradě vytvořit místo, kde budete moci v klidu posedět s rodinou nebo přáteli? Nebo snad zastřešit dětský koutek, bazén či vířivku?

Zastřešit terasu a rozšířit tak obytný prostor

25062012140Toužíte po klidném místě, které budete využívat k relaxaci a odpočinku? Pořiďte si kvalitní hliníkové zastřešení.

Mějte zastřešenou terasu do 3 týdnů od objednání

highline01Volné chvíle s rodinou na zahradě jsou prostě k nezaplacení. Těšíte se na každý den, kdy můžete relaxovat na čerstvém vzduchu?

Hliníková pergola prostřednictvím dárkového poukazu

DSC00352Vánoce jsou skoro za dveřmi a vy tápete ve vánočních dárcích pro rodinu? Chcete vymyslet něco originálního, z čeho bude mít celá rodina radost? Skvělým tipem na rodinný dárek pod stromeček jsou dárkové poukazy.

Dlouhá životnost hliníkových pergol

IMG 0625Přemýšlíte, co by ještě vaši zahradu zvelebilo a zároveň udělalo příjemný stín v tak horkých dnech? Co takhle pořídit pergolu na vaši terasu, která vám vydrží několik generací?

I v zimě můžete využívat svou terasu - zastřešte ji!

DSC00132Užili jsme si krásné babí léto, kdy jsme ještě na konci října mohli chodit v triku s krátkým rukávem, teď ale už definitivně převzala vládu zima.

Zastřešená terasa již za 20 385 korun

pergolabila1Jste majitelem rodinného domu se zahradou, ale stále ještě nemáte pergolu? Pokud jste na vážkách, zda si hliníkovou pergolu pořídit a zastřešit tak vaši terasu, věřte, že je to skvělý nápad.

Dlouhou životnost vám zaručí hliníkové zastřešení

DSC00080Rádi byste si zastřešili svou novou terasu pergolou, od které chcete, aby vám vydržela co nejdelší dobu? Nabízíme vám kvalitní hliníkovou pergolu, která je vyrobena z odolných hliníkových slitin, které jsou bezúdržbové a hlavně mají dlouhou životnost.

Zastřešení terasy vyřeší hliníková pergola

0Máte krásnou terasu a rádi byste si ji zastřešili kvalitní pergolou, která ochrání choulostivý materiál, ze kterého je sestavena? Nebudou ji poškozovat nevlídné podmínky počasí a vydrží vám tak daleko delší dobu, kterou si budete užívat s rodinou a přáteli pod vaší pergolou.

Terasa u bytu zastřešena hliníkovým přístřeškem vypadá luxusně

profiline01Bydlíte ve městě a máte to štěstí, že jste majitelem bytu, na který navazuje kus vlastní zahrady?

I terasa v bytě může být vkusně zastřešená

profiline02Pokud patříte k majitelům bytu s terasou, máte vyhráno. V dnešní uspěchané době, kdy není čas starat se o veliký dům ze zahradou, jistě oceníte výhody bytu s terasou, na které si můžete pěstovat zeleninu, bylinky a navíc si ji můžete nechat zastřešit a trávit tak volné chvíle na své terase i za deště.