Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Romantický altán můžete mít na své na zahradě

terasy zastreseni hlinikova pergola 4Máte u domu zahradu nebo pěkné místo v zahradní kolonii a chcete si dopřát chvíle romantiky nejen v létě, ale i jindy během roku. Romantiku si můžete dopřát kdekoliv a míst k tomu určených je bezpočet dle fantazie, ale přeci jen romantika ve vlastním má také své kouzlo.

Ideálním dárkem pod stromečkem je hliníkový přístřešek od ALcentrum

pergolabila1Ani se nenadějeme a máme tu to krásné období, na které se celý rok těšíme. Proto je právě nyní ten správný čas, zamyslet se nad vánočními dárky. Nemáte žádný originální nápad, co pořídit letos pod stromeček jako rodinný dárek?

Nová pergola pro vaši terasu

06062012125Nechcete být nadále otrokem počasí a při jakékoliv přeháňce se ukrývat do svého domu? Pokud nejraději trávíte volné chvilky na zahradě, určitě si rádi při práci i odpočinete. My pro vás máme ideální typ na nové místo pro relaxaci a ochranu před nevlídným počasím.

Hliníková pergola vám prodlouží léto na zahradě

hlinikove pergoly1Vaše terasa vám poskytuje mnoho příjemného, obzvlášť v letních teplých dnech, ale co si budeme povídat, sluníčka je někdy až příliš. To ale není důvod, proč se schovávat doma a opouštět tak příjemné prostředí vaší zahrady.

Montáž hliníkové pergoly svépomocí

profiline 02Toužíte po nové hliníkové pergole, ale nevíte jakou společnost si vybrat? Rádi bychom vám představili spolehlivého výrobce a dodavatele hliníkových přístřešků v jednom. Společnost ALcentrum, s.r.o., která je na českém trhu již od roku 2008.

Proč si pořídit hliníkovou pergolu ještě letos?

hlinikova pergola terasa malaPořád jste se ještě nerozhodli, zda si pořídit hliníkovou pergolu ještě letos nebo počkat na příští rok? Máme pro vás hned několik důvodů proč nečekat a objednávat hned!

Oslavte začátek roku s novou hliníkovou pergolou

DSC00213Chtěli byste vymyslet něco originálního pod stromeček? Něco, co opravdu překvapí každého člena rodiny? Hliníková pergola bude jistě ten pravý dárek. A můžete si být jisti, že potěší každého člena rodiny.

Pořiďte si hliníkovou pergolu a vyzrajte na rozmary počasí

DSC00132Grilujete rádi se svou rodinou a přáteli na vaší terase, ale když přijde déšť, vaši akci vždy pokazí? Máme pro vás jednoduché řešení. Pořiďte si hliníkovou pergolu, která ochrání vás, vaši rodinu i ostatní hosty.

Vysoká odolnost hliníkových pergol

DSC00080Počasí nám sice pro pobyt venku moc nepřeje, ale to neznamená, že se již nemůžete připravovat na jaro. Už si vidíte na své zahradě obklopený čerstvou zelení, jak pijete kafíčko pod novou pergolou?

Zahajte jaro stavbou hliníkové pergoly

25062012140Zima je téměř pryč a nedočkavci jako my se vrhají po hlavě do svých zahrad. Když si po práci chtějí posedět a kochat se svou zahradou, může nastat chvíle, kdy je domů zažene jarní deštík.

Výběr místa pro stavbu pergoly

greenline02Pergolu může být téměř jakýkoliv rozměrů. Většinou se umísťuje pergola na terase a zakončuje se z ní chodníček. Pergola dokáže vytvořit útulný prostor a propojit domov se zahradou, záleží ale především na jejím umístění.