Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Pořiďte si hliníkovou pergolu a vyzrajte na rozmary počasí

DSC00132Grilujete rádi se svou rodinou a přáteli na vaší terase, ale když přijde déšť, vaši akci vždy pokazí? Máme pro vás jednoduché řešení. Pořiďte si hliníkovou pergolu, která ochrání vás, vaši rodinu i ostatní hosty.

Zahajte jaro stavbou hliníkové pergoly

25062012140Zima je téměř pryč a nedočkavci jako my se vrhají po hlavě do svých zahrad. Když si po práci chtějí posedět a kochat se svou zahradou, může nastat chvíle, kdy je domů zažene jarní deštík.

Výběr místa pro stavbu pergoly

greenline02Pergolu může být téměř jakýkoliv rozměrů. Většinou se umísťuje pergola na terase a zakončuje se z ní chodníček. Pergola dokáže vytvořit útulný prostor a propojit domov se zahradou, záleží ale především na jejím umístění.

Nová pergola pro vaši terasu

06062012125Nechcete být nadále otrokem počasí a při jakékoliv přeháňce se ukrývat do svého domu? Pokud nejraději trávíte volné chvilky na zahradě, určitě si rádi při práci i odpočinete. My pro vás máme ideální typ na nové místo pro relaxaci a ochranu před nevlídným počasím.

Moderní zastřešení terasy hliníkovou pergolou

27082012214Máte postavenou novou terasu a rádi byste ji měli zastřešenou, abyste ji mohli naplno využít bez ohledu na počasí? Pokud ji zastřešíte kvalitní pergolou, bude odolná proti klimatickým podmínkám, jako je déšť a ostré sluneční záření, které mohou novou terasou nicit. Dokonalým zastřešením prodloužíte životnost vaší terasy.

Montáž hliníkové pergoly svépomocí

profiline 02Toužíte po nové hliníkové pergole, ale nevíte jakou společnost si vybrat? Rádi bychom vám představili spolehlivého výrobce a dodavatele hliníkových přístřešků v jednom. Společnost ALcentrum, s.r.o., která je na českém trhu již od roku 2008.

Zastřešení terasy je dobrá volba

DSC00352Rozhodli jste se pro ochranu své terasy, aby se nadále nepoškozovala vlivem počasí, kdy na ní prší, padají kroupy, svítí neustále slunko apod.? Nejste si ale stále jisti, jaký zvolit typ zastřešení a především jaký materiál? Rádi vám se vším poradíme a doporučíme to nejvýhodnější přesně pro vás.

Oslavte začátek roku s novou hliníkovou pergolou

DSC00213Chtěli byste vymyslet něco originálního pod stromeček? Něco, co opravdu překvapí každého člena rodiny? Hliníková pergola bude jistě ten pravý dárek. A můžete si být jisti, že potěší každého člena rodiny.

Hliníková pergola na celý život

greenline03Přejete si oživit svou zahradu? Doplnit ji o vhodný prvek, který vám bude sloužit po celý život? Rozhodnutí je samozřejmě na vás, ale rádi vám doporučíme hliníkovou pergolou, s kterou získáte vhodný prostor, kde budete moci trávit léto se svou rodinou a přáteli.

Vysoká odolnost hliníkových pergol

DSC00080Počasí nám sice pro pobyt venku moc nepřeje, ale to neznamená, že se již nemůžete připravovat na jaro. Už si vidíte na své zahradě obklopený čerstvou zelení, jak pijete kafíčko pod novou pergolou?

Pergola jako místo pro relaxaci

profiline01Pokud hledáte využití své zahrady pro nový designový kousek, pak je to jistá hliníková pergola , která vám pomůže rozšířit obytný prostor navíc, kde můžete trávit svůj volný čas na čerstvý vzduch.