Hliníková pergola

Zastřešení terasy bez údržby a s další řadou výhod

RealizaceKatalogCeník

Bezúdržbové zastřešení terasy jednoznačně vyřeší hliníková pergola. Hliníková pergola nepotřebuje natírat a skvěle odolává povětrnostním vlivům. Pro běžnou údržbu stačí opláchnutí vodou. Hliníkové pergoly nabízíme ve třech provedeních.

JAKÉ VÝHODY NABÍZÍ PERGOLA Z HLINÍKOVÝCH PROFILŮ?

 • Hliníková pergola chrání terasu

  Zastřešení terasy neposkytuje komfort pouze obyvatelům domu, ale zároveň slouží i jako funkční ochrana terasy před deštěm nebo sněhem. Tuto funkci zvláště oceníte, je-li Vaše terasa z choulostivého materiálu.

 • Nadčasový a moderní vzhled hliníkové pergoly

  Jednoduchost a čistý design umožňují hliníkovým pergolám použití jak u moderně pojatých domů, tak u klasických rodinných domků se sedlovou střechou. Zastřešení lze optimálně barevně sladit s designem domu. Nabízíme 4 základní barevná provedení (bílá RAL 9010, stříbrná RAL 9006, hnědá RAL 8017 a antracit 7016), případně si můžete zvolit některý z dalších barevných odstínů dle vzorníku RAL.

 • Pergola bez údržby

  Hliníková pergola je ošetřena kvalitním povrchem z výroby a nepotřebuje další natírání a každoroční údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Díky svým vlastnostnem je pergola z hliníkových profilů odolná vůči mrazu nebo dešti. Povětrnostním podmínkám odolává mnohem lépe než dřevěná pergola.

 • Nový prostor pro relaxaci

  Použitím hliníkové pergoly coby zastřešení terasy nebo jiného prostoru kolem domu získáváte další prostor pro relaxaci, posezení s rodinou nebo pro hry na čerstvém vzduchu. Nejste svazováni rozmary počasí.

PRODUKTOVÉ ŘADY

ALCENTRUM - HLINÍKOVÉ PERGOLY OD PROFESIONÁLŮ

Společnost ALcentrum nabízí trojí provedení hliníkových pergol s různými vlastnostmi:

HLINÍKOVÉ PERGOLY ECO

Image

Řada ECO představuje cenově nejdostupnější provedení hliníkové pergoly. Lze si zvolit z 15 různých rozměrů, ve dvou barevných odstínech - bílá RAL 9010 a antracit RAL 7016.

HLINÍKOVÉ PERGOLY PROFI

Image

Řada PROFI nabízí hliníkové pergoly ve vynikajícím poměru cena / kvalita. 20 různých rozměrů, 4 standardní odstíny či za příplatek barevné provedení dle vzorníku RAL.

HLINÍKOVÉ PERGOLY DELUXE

Image

Hliníkové pergoly DELUXE jsou luxusním řešením v nabídce zastřešení terasy. Rovněž 4 základní odstíny (bílá, antracit, hnědá či stříbrná) nebo jakýkoliv dekor dle vzorníku RAL, ve 20 rozměrech.

TECHNICKÉ PARAMETRY HLINÍKOVÝCH PERGOL

Konstrukce pergoly

Hliníková pergola má konstrukci ze speciálních profilů vyrobených z trvanlivých hliníkových slitin a její povrch je ošetřen práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT.

Spojovací materiál

Spojovací materiál u hliníkových pergol je vyroben z kvalitního nerezového materiálu.

Střešní krytina hliníkové pergoly

Střecha pergoly je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení), který je vylepšen ochrannou vrstvou proti UV záření. Na přání lze dodat i výplň ze skla.

Zákazníkům nabízíme na výběr některý z dekorů v základních barvách - antracit (RAL 7016), bílá (RAL 9010), stříbrná (RAL 9006) či hnědá (RAL 8017) anebo si za příplatek mohou vyžádat jakýkoliv jiný odstín dle vzorníku RAL.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy