Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Hliníková pergola

Zastřešení terasy - hliníková pergola bez údržby

Bezúdržbové zastřešení terasy jednoznačně vyřeší hliníková pergola. Hliníková pergola nepotřebuje natírat a skvěle odolává povětrnostním vlivům. Pro běžnou údržbu stačí opláchnutí vodou. Hliníkové pergoly nabízíme ve třech provedeních.

terasy zastreseni hlinikova pergola 1
terasy zastreseni hlinikova pergola 2
terasy zastreseni hlinikova pergola 3
terasy zastreseni hlinikova pergola 4

 

Jaké výhody nabízí pergola z hliníkových profilů?

 • Pergola bez údržby

  Hliníková pergola je ošetřena kvalitním povrchem z výroby a nepotřebuje další natírání a každoroční údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Díky svým vlastnostnem je pergola z hliníkových profilů odolná vůči mrazu nebo dešti. Povětrnostním podmínkám odolává mnohem lépe než dřevěná pergola.

 • Nadčasový a moderní vzhled hliníkové pergoly

  Jednoduchost a čistý design umožňují hliníkovým pergolám použití jak u moderně pojatých domů, tak u klasických rodinných domků se sedlovou střechou. Zastřešení lze optimálně barevně sladit s designem domu. Nabízíme 4 základní barevná provedení (bílá RAL 9010, stříbrná RAL 9006, hnědá RAL 8017 a antracit 7016), případně si můžete zvolit některý z dalších barevných odstínů dle vzorníku RAL.

 • Nový prostor pro relaxaci

  Použitím hliníkové pergoly coby zastřešení terasy nebo jiného prostoru kolem domu získáváte další prostor pro relaxaci, posezení
  s rodinou nebo pro hry na čerstvém vzduchu. Nejste svazováni rozmary počasí.

 • Hliníková pergola chrání terasu

  Zastřešení terasy neposkytuje komfort pouze obyvatelům domu, ale zároveň slouží i jako funkční ochrana terasy před deštěm nebo sněhem. Tuto funkci zvláště oceníte, je-li Vaše terasa z choulostivého materiálu.

 

ALcentrum - hliníkové pergoly od profesionálů

Společnost ALcentrum nabízí trojí provedení hliníkových pergol s různými vlastnostmi:

Hliníkové pergoly ECO

pergola eco

Řada ECO představuje cenově nejdostupnější provedení hliníkové pergoly. Lze si zvolit z 15 různých rozměrů, ve dvou barevných odstínech - bílá RAL 9010 a antracit RAL 7016.

Hliníkové pergoly řady PROFI

pergola profi

Řada PROFI nabízí hliníkové pergoly ve vynikajícím poměru cena / kvalita. 20 různých rozměrů, 4 standardní odstíny či za příplatek barevné provedení dle vzorníku RAL.

Hliníkové pergoly řady DELUXE

pergola deluxe

Hliníkové pergoly DELUXE jsou luxusním řešením v nabídce zastřešení terasy. Rovněž 4 základní odstíny (bílá, antracit, hnědá či stříbrná) nebo jakýkoliv dekor dle vzorníku RAL, ve 20 rozměrech.

 

pdf logo Stáhněte si produktový katalog hliníkového zastřešení od firmy Alcentrum >>

Datum poslední aktualizace: 06.02.2019

 

Hliníkové pergoly - technické parametry

Konstrukce pergoly

Hliníková pergola má konstrukci ze speciálních profilů vyrobených z trvanlivých hliníkových slitin a její povrch je ošetřen práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT.

Spojovací materiál

Spojovací materiál u hliníkových pergol je vyroben z kvalitního nerezového materiálu.

Střešní krytina hliníkové pergoly

Střecha pergoly je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení), který je vylepšen ochrannou vrstvou proti UV záření. Na přání lze dodat i výplň ze skla.