Hliníkové přístřešky

Pořiďte vaší terase nový hliníkový kabátek a uvidíte, jak se ji bude dařit. Ideálním řešením je zastřešení pomocí moderní hliníkové pergoly.

 

JAKÉ JSOU VÝHODY HLINÍKOVÉ PERGOLY?

  • Stabilita a pevnost

Zastřešení terasy v podobě hliníkové pergoly je montováno z odolných profilů z hliníkových slitin. Díky tomu je zajištěna stabilita i pevnost celé hliníkové konstrukce.

  • Ochrana terasy

Díky hliníkové pergole je zajištěna ochrana vaší terasy, takže na ni nebude pršet, sněžit, ani na ni nebude negativně působit sluneční záření.

  • Hliníková pergola bez údržby

Právě díky hliníkovým slitinám a povrchové úpravě vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT hliníkových pergol je jejich údržba minimální. Při jejím znečištění je dostačující omýt pergolu vodou nebo vodou se saponátem.

  • Nový obytný prostor

Po zastřešení vaší terasy získáte také nový obytný prostor, který budete moci využívat i v ne cela příznivém počasí. Díky rozšíření hliníkové pergoly na zimní zahradu budete mít možnost trávit svůj volný čas v tomto prostoru také v zimním období.

  • Moderní vzhled

Také moderní a nadčasový vzhled přináší řadu výhod. Díky tomuto designu se hliníková pergola hodí jak ke klasickému rodinnému domu tak i k moderní nadčasové budově.

  • Jednoduchá montáž

Jestli máte rádi stavebnice, pak i montáž hliníkové pergoly zvládnete hravě ve dvou. Také díky montáži svépomocí ušetříte značnou část peněz za vaši hliníkovou pergolu.

 

PROVEDENÍ HLINÍKOVÉ PERGOLY

Hliníkové pergoly dodáváme v trojím různém provedení. Nejlevnější, ale přesto velmi kvalitní variantou je provedení ECO, zlatou střední cestou je provedení PROFI a nejluxusnější provedení je produktová řada DELUXE.

 

Zaujala Vás naše nabídka hliníkových pergol?

Výběr je opravdu jen na vás, my vám ze zkušeností doporučujeme zvolit hliníkovou variantu z mnoha výše uvedených důvodů. Jestliže si nejste jisti, rádi zodpovíme vaše otázky, pomůžeme s výběrem vhodné varianty a také zrealizujeme finální podobu vašeho výběru. Stačí nás kontaktovat, jistě se domluvíme k vaši maximální spokojenosti.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy