Romantický altán můžete mít na své na zahradě

Romantický altán můžete mít na své na zahradě

Máte u domu zahradu nebo pěkné místo v zahradní kolonii a chcete si dopřát chvíle romantiky nejen v létě, ale i jindy během roku. Romantiku si můžete dopřát kdekoliv a míst k tomu určených je bezpočet dle fantazie, ale přeci jen romantika ve vlastním má také své kouzlo.

Pokud na to máte vhodný prostor, také na čase hledat, jaká varianta vám v podobě romantického přístřešku bude nejbližší. Můžete se rozhodnout pro romantický altán v prostoru nebo pergolu připojenou k domu. Na možnost výběru máte také, co se materiálu týká. Buď si vyberete klasické dřevěné provedení, kde si romantiku zkrátíte péčí o dřevěný materiál nebo provedení z hliníkových profilů, kde můžete i více upustit míru své fantazie, co se barevného provedení týká.

Zahradní altán z hliníkových profilů

Pokud se rozhodnete pro druhou zmíněnou variantu a budete chtít větší barevné možnosti, získáte s tím ještě více času na užívání si volného času. Hliníkové profily totiž nepotřebují speciální úpravy a v případě nečistot v podobě pilu a prachu stačí pouze voda, která vám s údržbou pomůže. Tímto si svůj volný čas můžete užívat dle libosti buď romantikou s partnerem nebo zábavou strávenou s přáteli.

V zakrytém altánu vám bude jedno, zda prší nebo pálí sluníčko, jisté je, že před těmito vlivy budete chráněny stejně jako barva na vašem altánu, která má speciální nátěr proti slunečnímu záření, a tím bude dlouhodobě chráněna.

Jaké jsou varianty zahradních altánů z hliníkových profilů?

Zpravidla se jedná o jednotlivé nabídky firem, které se výrobou z hliníkových profilů zabývají.

Na trhu je řada společností, které vám mohou hliníkový zahradní altán dle vašich představ realizovat. Vždy se ale zaměřte na reference k dané společnosti a její trvání na trhu. Jelikož trh s hliníkovými profily je sice populární, ale dlouhodobě se udrží pouze úspěšné a kvalitní firmy.

Takovou renomovanou společností je i původem rodinná společnost Alcentrum, s.r.o., která je na trhu již řadu let a má za sebou spousty realizací altánů z hliníkových profilů, ale i dalších výrobků z tohoto materiálu, jako jsou pergoly, zimní zahrady, ploty, automobilová stání, přístřešky nad dveře a další, co hliníkový materiál a technologie firmy dovolí.

Modelové řady výrobků z hliníkových profilů

Společnost Alcentrum, s.r.o., nabízí u většiny svých výrobků tři varianty provedení nebo jen dvě vyšší řady, pokud je potřeba odborná montáž.

Řada ECO – je pro zákazníky, kteří nepotřebují velký barevný a ni rozměrový výběr, ale chtějí kvalitní levné řešení a zákazník může volit samomontáž ale přidaného plánu.

Řada PROFI je již pro zákazníky, kteří si chtějí více vybírat z barevných provedení i střešní krytiny.

Řada DELUXE – je určena pro nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí provedení hliníkového altánu dle svých představ, v takovém případě kontaktujte společnost Alcentrum, s.r.o. a obchodní oddělení s vámi rádo probere představu pro vaší realizaci.

Nečekejte a kontaktujete nás pro realizaci návrhu, ať si již letošní léto užíváte ve svém altánu z hliníkových profilů a k romantice již nemáte daleko.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy