Montáž hliníkové pergoly svépomocí

Montáž hliníkové pergoly svépomocí

Toužíte po nové hliníkové pergole, ale nevíte jakou společnost si vybrat? Rádi bychom vám představili spolehlivého výrobce a dodavatele hliníkových přístřešků v jednom. Společnost ALcentrum, s.r.o., která je na českém trhu již od roku 2008.

Specializujeme se jen na osvědčené hliníkové konstrukce, které si jistě zamilujete. Jedná se především o hliníkové pergoly, garážová stání, zimní zahrady, přístřešky nad dveře či zahradní altány.

Budete-li si přát hliníkovou pergolu nejen dovést, ale také profesionálně smontovat, jsme zde pro vás. Někteří zákazníci, ale upřednostňují montáž svépomocí, prý z toho pak mají větší radost. I to je u nás možné, dodáme vám konstrukci společně s instruktážním DVD a vy si ji sami postavíte na své zahradě.

Proč si pořídit hliníkovou pergolu?

Hliníková pergola váš domov obohatí o nový, elegantní prvek. Prostor pod pergolou můžete využívat od jara do podzimu. Můžete zde pořádat v létě setkávání s grilováním s rodinou a přáteli a nepřekvapí vás žádný letní deštík. Konstrukce hliníkové pergole je nenáročná, nepotřebuje žádné každoroční nátěry. Pokud bude znečištěna, postačí saponát s vodou a je opět jako nová.

Hliníkovou pergolu si můžete vybrat ze standartních barev, ale pokud se vám žádná nebude hodit k vašemu objektu, máme v nabídce i barevnou stupnici RAL, která obsahuje až 200 odstínů. Díky tomu se barva pergoly bude hodit k jakékoliv stavbě.

Dlouhá životnost pergoly je zaručena, díky kvalitním hliníkovým profilům, ze kterých jsou konstrukce vyráběny. Hliníkové profily jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, nepoškodí je ani mráz, ani kyselý déšť nebo ostré letní sluníčko.

Výběr hliníkových pergol

Společnost ALcentrum má ve stálé nabídce tři varianty hliníkových pergol. Varianta ECO je naší nejlevnější pergolou. Její konstrukce je velmi jednoduchá. Je k dostání v 15 různých rozměrech. Varianta PROFI nabízí vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou produktu. Vybírat můžete z různých rozměrů i barev. Naší nejluxusnější řadou je hliníková pergola DELUXE, kterou dodáváme společně s bezpečnostním sklem a se speciálně zesílenými profily.

Chtěli byste se dozvědět více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme s výběrem varianty hliníkové pergoly a vypracujeme pro vás nezávaznou cenovou nabídku. Naši zákazníci mají u nás konzultace i zaměření projektu zcela zdarma.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy