Nová pergola pro vaši terasu

Nová pergola pro vaši terasu

Nechcete být nadále otrokem počasí a při jakékoliv přeháňce se ukrývat do svého domu? Pokud nejraději trávíte volné chvilky na zahradě, určitě si rádi při práci i odpočinete. My pro vás máme ideální typ na nové místo pro relaxaci a ochranu před nevlídným počasím.

A tím je hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o., která dokonale ochrání nejen vás, ale také vaši novou terasu, kterou máte sestavenou z nějakého choulostivého exotického materiálu. Veškeré přístřešky vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které odolávají rozmarům počasí a díky tomu mají extrémně dlouhou životnost. Především proto jsou tolik oblíbené u našich zákazníků.

Hliníková pergola je také bezúdržbová. Nebudou se vás týkat každoroční nátěry, jako tomu většinou musejí čelit majitelé dřevěných konstrukcí. Nemusíte se bát, že by konstrukci postihli nějací škůdci nebo že by podléhala korozi. Pokud se vám bude zdát znečištěná, postačí voda se saponátem a je opět jako nová. Hliníkovou pergolu si můžete nechat zasklít zimní zahradou a využívat ji po celý rok. Někteří klienti mají ze zimní zahrady plnohodnotnou místnost, například jídelnu nebo místo pro relaxaci a posezení s přáteli.

 

Typy hliníkových pergol

Hliníková pergola dokonale propojí váš domov se zahradou. Aby bylo z čeho vybírat, máme ji k dostání ve 3 různých variantách, které vám rádi představíme.

    • Hliníková pergola ECO

Jedná se o naši nejlevnější variantu mezi pergolami. K dostání je ve 2 základních barvách, bílá a antracit hladký. Vybrat si můžete z 15 rozměrů od 300 do 700 cm. Na hliníkovou pergolu ECO neposkytujeme profesionální montáž, ale rádi vám ji přivezeme ve formě stavebnice, kdy si ji sami jednoduše postavíte na své zahradě.

    • Hliníková pergola PROFI

Hliníková pergola PROFI vám poskytne profesionální provedení za přijatelné ceny. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů ve 4 standartních barvách. Můžete sladit barvu konstrukce s barvou plastových oken. Pokud si budete přát, můžete si vybrat s barevné stupnice RAL, kde naleznete až 200 různých odstínů

    • Hliníková pergola DELUXE

Naší nejluxusnější pergolou je varianta DELUXE, kterou dodáváme společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Variantu DELUXE nedodáváme ve formě stavebnice, smontuje vám ji pouze náš profesionální tým a vy se nemusíte o nic starat.

Je z čeho vybírat

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy