Zahajte jaro stavbou hliníkové pergoly

Zahajte jaro stavbou hliníkové pergoly

Zima je téměř pryč a nedočkavci jako my se vrhají po hlavě do svých zahrad. Když si po práci chtějí posedět a kochat se svou zahradou, může nastat chvíle, kdy je domů zažene jarní deštík.

Jestli se chcete tomuto vyhnout, pak rozhodně doporučujeme zahájit zahradní sezónu stavbou hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Stavbou hliníkově pergoly prodloužíte pobyt na zahradě i o několik týdnů. Další přidanou hodnotou našich hliníkových pergol je fakt, že pokud se rozhodnete, jednoduše z hliníkové pergoly vytvoříte hliníkovou zimní zahradu.

Jaké jsou hlavní výhody hliníkových pergol?

    • Snadná a minimální údržba

K hlavním výhodám rozhodně patří snadná a minimální údržba. Není potřeba každé dva roky natírat konstrukci, ani ji jinak ošetřovat. Již z výroby je její povrch ošetřen vypalovanou barvou KOMAXIT.V případě, že dojde ke znečištění konstrukce postačí vám teplá voda se saponátem.

    • Dlouhá životnost

Kvalitní hliníkové slitiny zajišťují našim hliníkovým pergolám opravdu dlouhou životnost. Vybíráme ty nejkvalitnější materiály, které jsou odolně vůči nepříznivému počasí.

    • Universální vhled

Mnoho našich zákazníků si pořizuje hliníkové pergoly ke svému novému domu. My ale víme, že hliníkové pergoly jsou tak universálním prvkem, že se dokonale hodí také do starší zástavby, ke klasickým rodinným domům. Nadčasovost hliníku je opravdu universální.

    • Ochrana terasy

Máte-li terasu sestavenou z nějakého choulostivého materiálu, na který nesmí pršet nebo padat sníh. Naše hliníkové pergola dokáží ochránit vaší terasu a veškeré věci na ni uložené před vlivy počasí.

    • Tři produktové řady

Našim klientům nabízíme 3 produktové řady. Nejlevnější, ale přesto kvalitní variantou jsou hliníkové pergoly z produktové řady ECO. Zlatou střední cestou mezí výkonem a cenou jsou pergoly z řady PROFI. A naše nejluxusnější hliníkové pergoly naleznete v řadě DELXE.

Rádi vám pergolu doporučíme

Rádi byste se dozvěděli více informací? Neváhejte nás kontaktovat. V nabídce naleznete mimo hliníkové pergoly také zimní zahrady, přístřešky na dveře, garážová stání nebo zahradní altány. Jistě je z čeho vybírat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy