Proč si pořídit hliníkovou pergolu ještě letos?

Proč si pořídit hliníkovou pergolu ještě letos?

Pořád jste se ještě nerozhodli, zda si pořídit hliníkovou pergolu ještě letos nebo počkat na příští rok? Máme pro vás hned několik důvodů proč nečekat a objednávat hned!

Využití hliníkových pergol je opravdu velmi široké a využít ji můžete nejen jako místo pro relaxaci rodiny, ale třeba jako garážové stání pro vašeho automobilového mazlíčka.

Krize na trhu a vzrůstající ceny materiálů

Všichni obecně pociťujeme zdražování ve všech aspektech našeho života. Jinak tomu bohužel není ani v našem odvětví a materiály na výrobu hliníkových pergol a dalších přístřešků se zdražují stejně rychle a skokově. Proto se opravdu vyplatí pořídit si hliníkovou pergolu již letos za přijatelnou cenu, než čekat na příští nebo další rok.

Zhodnocení vašeho majetku

Tím, že ke svému domu na vaši zahradu pořídíte hliníkovou pergolu, zvýšíte hodnotu vašeho majetku. Jediné nejjistější investice v této době jsou právě do vlastního bydlení a jeho zútulňování.

 

Možnost využití již v této sezóně

Dodací doba nejen hliníkových pergol se pomalu ale jistě prodlužuje, protože vyrábět nové hliníkové pergoly je velmi obtížné. Hliníkový materiál je nedostatkové zboží. Aktuální čekací doba je 40 dní od objednání hliníkové pergoly, proto neváhejte a objednejte si ji co nejdříve.

Hliníková pergola ECO

  • Našim zákazníkům poskytujeme nejlevnější, ale kvalitní, hliníkovou pergolu ECO již od 25 481 Kč.
  • Tyto hliníkové pergoly dodáváme ve 30 rozměrech, které držíme skladem. I díky tomu jsme schopni objednávku doručit do 40 dnů formou stavebnice, kterou si zvládnete doma postavit svépomocí pouze ve dvou lidech.
  • Hliníkové pergoly ECO dodáváme ve dvou základních barevných provedeních. Ve standardní bílé barvě RAL 9016 a v odstínu antracit hladký. V případě, že potřebujete jiný barevný odstín, máme pro vás řešení. V naší nabídce naleznete i vyšší produktové řady PROFI a DELUXE, kde je rozšířená nabídka základních odstínů a také možnost výběru barvy na přání.
  • Zastřešení hliníkové pergoly ECO je vyrobeno z komůrkového polykarbonátu v tloušťce 16 mm a s UV ochranou pro vaše větší bezpečí.

Nejlevnější hliníková pergola ještě letos

V případě, že jste se rozhodli objednat hliníkovou pergolu ECO k vašemu domu, pak nás neváhejte kontaktovat. Domluvíme se na konkrétních detailech a vaši novou hliníkovou pergolu vám doručíme na místo určení. Vy si mezitím zajistíte vylití betonových patek, na které pergolu poté postavíte.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy