Ideálním dárkem pod stromečkem je hliníkový přístřešek od ALcentrum

Ideálním dárkem pod stromečkem je hliníkový přístřešek od ALcentrum

Ani se nenadějeme a máme tu to krásné období, na které se celý rok těšíme. Proto je právě nyní ten správný čas, zamyslet se nad vánočními dárky. Nemáte žádný originální nápad, co pořídit letos pod stromeček jako rodinný dárek?

Máme pro vás ideální tip, a tím je oblíbený hliníkový přístřešek od české společnosti ALcentrum.

Společnost Alcentrum je na českém trhu již od roku 2008, kdy vznikla jako rodinná firma. Za tu dobu nasbírala mnoho spokojených zákazníků, kteří se s oblibou vracejí, a to je důležité. Společnost má dlouholeté zkušenosti s výrobou hliníkových přístřešků. Některé přístřešky držíme skladem, takže je u sebe můžete mít do 3 týdnů od objednání. K hliníkovým přístřeškům nabízíme i profesionální montáž nebo si můžete objednat přístřešek ve formě stavebnici a smontovat si jej sami.

Proč si zvolit přístřešek z hliníku?

Naši klienti si u hliníkových přístřešků nejvíce cení extra dlouhé životnosti. Je to způsobeno převážně tím, že naše produkty vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které odolávají vlivům počasí, jako je ostré sluníčko, mráz nebo kyselý déšť. Další důležitou výhodou, je bezúdržbový materiál. Hliníkovou konstrukci nemusíte každý rok natírat proti škůdcům, jako tomu je u dřevěných přístřešků.

Hliníkový přístřešek přesně pro vás

    • Hliníková pergola

Hliníková pergola je na prvním místě mezi našimi přístřešky. Poskytne ochranu nejen vám na terase, ale také věcem, které pod ni uložíte, ať už se jedná o zahradní nábytek, gril apod. Nabízíme ji ve 3 variantách, které se liší barevným provedením, rozměry, kvalitou, ale také cenou. Vybírat můžete z typů ECO, PROFI a DELUXE.

    • Hliníkové garážové stání

Hliníkové garážové stání oceníte jistě v zimních měsících, kdy vaše auto trpí pod tíhou sněhu nebo námrazy. Pro vás to má výhodu v tom, že nemusíte už žádný sníh odhrabovat nebo škrabat zmrzlé auto. Díky hliníkovému garážovému stání se prodlouží i životnost vašeho vozu. Přístřešek pro auto využívají především klienti, kteří si nemohou postavit klasickou zděnou garáž, ať už z hlediska místa pro garáž nebo z finančního hlediska.

    • Hliníková zimní zahrada

Pokud si budete přát svou hliníkovou pergolu zasklít, nabízíme vám možnost stavbu zimní zahrady, kterou můžete využít i v zimních měsících a být tak v neustálém kontaktu se svou zahradou.

Pořiďte své rodině originál

Dopřejte si vánoční dárek, který udělá radost celé rodině. Rádi byste se dozvěděli více informací? Neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy