Spolehlivá ochrana povrchu choulostivé terasy

Spolehlivá ochrana povrchu choulostivé terasy

Potřebujete spolehlivou ochranu povrchu Vaší choulostivé terasy? Máme pro vás skvělou volbu, kterou jsou hliníkové konstrukce od společnosti ALcentrum, s.r.o..

 

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí své nemalé zkušenosti s výrobou přístřešků, které v neposlední řadě ochrání Vaši terasu z choulostivého materiálu.

Ke každému klientovi přistupujeme s citem a profesionalitou a ctíme jeho potřeby a požadavky. Snažíme se vždy o kvalitní zákaznický servis. Individuálně se domlouváme s každým zákazníkem na jeho přání, grafický návrh včetně předběžné kalkulace zdarma.

 

Produktové řady hliníkových pergol

  • Hliníkové pergoly ECO

Mezi zákazníky velice oblíbené hliníkové pergoly ECO jsou cenově nejdostupnější variantou. Na výběr máte z 15 různých rozměrů a odstínu sněhově bílá a antracit.

  • Hliníkové pergoly PROFI

Hliníkové pergoly PROFI nabízí pergoly s vynikajícím poměrem mezi kvalitou a cenou. Vybrat si můžete z 20 rozměrů v dekoru na přání.

  • Hliníkové pergoly řady DELUXE

Hliníkové pergoly DELUXE patří k našim nejluxusnějším provedením. Navíc jsou opatřeny bezpečnostním sklem, zesílenými profily a střešními lištami v barvě pergoly.

Hliníkové zastřešení má své velké výhody

Mezi hlavní výhodu, proč si pořídit zrovna pergolu z hliníku, rozhodně patří její snadná údržba, postačí pouze voda se saponátem a pergola bude zase jako nová.

Konstrukce jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, takže její životnost je delší, než je tomu například u dřevěných pergol. Přitom se nemusíte starat o žádný nátěr ani ošetření. 

Hliníkové pergoly jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je ochrání a barva bude dokonale stálá.

Kvalitu a jistotu hledejte u společnosti ALcentrum

Nejenže podpoříte českou společnost, ale navíc získáte ověřeného dodavatele vaší hliníkové pergoly. V současné době také spolupracujeme se zahraniční firmou, které vyrábíme vlastní produktovou řadu hliníkových přístřešků.

Velice důležitým je pro nás také zákaznický servis, tedy nejen výroba, ale i další služby, které svým klientům poskytujeme. Velice důležitou součástí každého obchodního případu je pro nás individuální domluva s každým zákazníkem.

Naše hliníkové přístřešky jsou vhodné pro velice širokou základnu zákazníků. Oproti naší konkurenci vám vypracujeme grafický návrh včetně předběžné kalkulace zdarma, rozhodnete-li se pro naši hliníkovou pergolu.

V případě, že se chcete dozvědět více informací o hliníkových pergolách, pak nás kontaktujte. Rádi zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme s výběrem hliníkové pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy